GOLDWELLI MISSIOON

Meie eesmärgiks on rikastada professionaalsete juuksurite, salongiomanike ja nende klientide igapäevast elu läbi usaldusliku partnerluse, toetades individuaalselt äritegevuse arendamist ning pakkudes eksklusiivseid vaid salongidest saadavaid teenuseid ja tooteid ning inspireerivaid koolitusi.

GOLDWELL PAKUB SULLE TUGEVAT PARTNERLUST JA KOOSTÖÖD LÄBI UUENDUSTE

Me mõistame, et tõeline partnerlus nõuab enamat kui vaid suurepäraseid tooteid.

Alustame vestlust uuelt tasandilt- vestlust Sinust ja Sinu ärist- eesmärgiks luua tõelist partnerlust. See on Goldwelli brändi tõeline olemus. Oleme bränd, mis kuulab ja juhendab Sind läbi meie rahvusvahelise stilistidest koosneva meeskonna.

KÕIK MIDA ME TEEME ON PÜHENDATUD SINU JA SINU SALONGI EDU SAAVUTAMISEKS NING SINU KLIENTIDE ÕNNELIKUKS TEGEMISEKS.

ME TEEME ENAMAT KUI VAID SINU MÕISTMINE.

ME MÕTLEME NAGU SINA.

WE THINK STYLISTGOLDWELLI VISIOON
USUME TÕELISSE PARTNERLUSSE
Sa vajad partnerit keda saad usaldada. Pakume täiuslikku tootevalikut, mis on väljatöötatud spetsiaalselt salongidele. Meile meeldib teha Sinuga koostööd. Meie jaoks on partnerlus väärtuste loomine Sinu salongi, meeskonna ja klientide jaoks. Me toetame Sinu arengut igal sammul, et saaksid kasvada.

AITAME SUL KASVATADA SINU SALONGI KÄIVET
Pakume sulle täiuslikku, professionaalset tootevalikut jalustrabavateks tulemusteks, terviklikku teenuste kontseptsiooni, et aidata Sul klientidele pakkuda paremaid lahendusi. Meil on uuenduslikud töövahendid, et vähendada Sinu tööks kuluvat aega, tehnilised nõuanded, mis kiirendavad Sinu tööd ja kohandatud toetus rahuldamaks kõiki Sinu ärilisi vajadusi.

PAKUME SULLE SOBIVAID KOOLITUSI
Usume,et haridus on üks olulisemaid komponente edu saavutamiseks. Pakume erineva tasemega inspireerivaid koolitusi värviseminaridest ärijuhtimiseni. Meie koolitusprogramm soodustab teadmiste vahetust loomeinimeste vahel ning Global Master Team on olemas, et Sind inspireerida. Goldwell Service Cycle teenusering juhendab Sind edukalt läbi viima iga salongis pakutavat teenust.

PAKUME INSPIRATSIOONI
Iga-aastasel Color Zoom Challenge võistlusega anname Sulle võimaluse jõuda oma loovust kasutades uutesse kõrgustesse. Color Zoom -üritus annab sulle tõuke loovuse arendamiseks ja pakub tõelist inspiratsiooni uute trendikate lõikuste ning värvitehnikate välja töötamiseks. Uue Color Zoom kollektsiooni meelierutavad trendid ja Goldwelli uuenenud disain on võtmeks uutele klientidele Sinu salongis, inspireerides Sind kasutama oma talenti ja täitma edukalt klientide ootusi.

Tutvu kõigi erinevaid võimalusi pakkuvate Goldwelli tootesarjadega.


UUDISED 
Goldwelli missioon 
GOLDWELL 2009 | ALL RIGHTS RESERVED