Kerasilk Premium hooldussari

UUS KERASILK PREMIUM-KLASSI HOOLDUSSARI
Tuginedes Goldwelli visioonile "Me mõtleme nagu stilistid", ühendasime selle sarja toodetes oma klientide soovid ja kõrged ootused. Uus Kerasilk Premium-klassi juuksehoolduses on kasutatud eksklusiivseid tehnoloogiaid kombineerituna ülitõhusate koostisosadega.

5 salongiteenust on loodud kohanduma vastavalt igale juuksetüübile. Kodused hooldustooted toetavad teenuste mõju ning aitavad tulemusel püsida kauem. Kõik selleks, et kogeksid koheselt kauapüsivat muutust. Kerasilk teenuste ja toodetega saad taas armuda oma juustesse.

KERASILK CONTROL - RAHULOLEMATUS VAIMUSTUSEKS
Kuidas oleks, kui võiksid jätta hüvasti krässus juustega ning kontrolli taas enda kätte haarata?

Kerasilk Control Keratin Treatment teenus muudab juuksed pikaks ajaks, 3 kuni 5 kuuks, täiuslikult siledaks ja pehmeks. Saladus: Üœlitõhus KeraShape tehnoloogia mis mõjutab aktiivselt juuksestruktuuri. Kerasilk Control teenus on kohandatav vastavalt iga kliendi juuksetüübile ja tema soovitud tulemusele- säbrulisuse vähendamiselt täieliku lokkide või lainete silumiseni.


KERASILK CONTROL kodused hooldustooted.
Toodete koostises on keratiin ja vedel siid, mis muudab raskesti käsitletavad, kuivad ja säbrulised juuksed siidiselt siledaks ja pehmeks:
- Kerasilk Control Shampoo (250ml) - puhastab õrnalt ja silub. Kasutamine: kanna märgadesse juustesse, aja vahule. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Control Conditioner (200ml) - silub ja taltsutab. Kasutamine: Kanna ühtlaselt märgadesse või rätikukuivadesse juustesse. Mõjuaeg 2-3 minutit. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Control Intensive Smoothing Mask (200ml) - silub ja parandab juuste käsitletavust ning annab kauapüsiva hoolduse ja läike. Kasutamine: Kanna ühtlaselt märgadesse või rätikukuivadesse juustesse. Mõjuaeg 5-10 minutit. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Control Smoothing Fluid (75ml) - silub koheselt. Sisaldab kuumakaitset. Kasutamine: Kanna rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. Ära loputa.
- Kerasilk Control Rich Protective Oil (75ml) - taltsutab ja annab juustele lisaläiget. Sisaldab niiskuse- ja kuumakaitset. Kasutamine: Kanna rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. Ära loputa.

UUS KERASILK RECONSTRUCT - STRESSIS JUUKSED ELASTSETEKS
Kuidas oleks, kui saaksid stressis või kahjustunud juuksed taaselustada? Kerasilk Reconstruct teenus muudab juuksed kuni 10 pesukorraks täiuslikult elastseteks ning annab juustele terve välimuse. Rikastatud keratiini ja Hyaloveil`iga. Uskumatult hellitav!


KERASILK RECONSTRUCT kodused hooldustooted.
Toodete koostises on keratiin ja Hyaloveil, mis taaselustavad stressis ja kahjustunud juukseid:
- Kerasilk Reconstruct Shampoo (250ml) - puhastab õrnalt ja toidab juukseid. Kasutamine: kanna märgadesse juustesse, aja vahule. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Reconstruct Conditioner (200ml) - toidab, pehmendab ja hooldab stressis ja kahjustunud juukseid. Kasutamine: Kanna märgadesse või rätikukuivadesse juustesse. Levita ühtlaselt. Mõjuaeg 2-3 minutit. Loputa hoolikalt
- Kerasilk Reconstruct Intensive Repair Mask (200ml) - tugevdab, taaselustab ja suurendab juuste vastupanuvõimet keskkonna kahjulikele mõjudele. Pakub pikaajalist niisutust ja takistab juuste kuivaks ning hapraks muutumist. Kasutamine: Kanna ühtlaselt märgadesse või rätikukuivadesse juustesse. Mõjuaeg 5-10 minutit. Loputa hoolikalt.
- Reconstruct Regenerating Blow-Dry Spray (125ml) - parandab koheselt kammitavust ja taastab. Annab juustele kergust ja pehmust. Sisaldab kuumakaitset. Vähendab föönitamisele kuluvat aega. Kasutamine: Raputa pudelit hoolikalt. Levita ühtlaselt rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. Ära loputa.

KERASILK RECONSTRUCT SPLIT ENDS RECOVERY CONCENTRATE (28 ml) ideaalne lahendus lõhenenud juukseotste parandamiseks ja stressis juuste kaitseks.

Kõrge konsentratsiooniga koostis sulgeb lõhenenud juukseotsad isegi peale veega kokkupuudet. Konsentraadi koostises on keratiin, juuksevärvi kaitsev siid ja HyaloveilTM. Lõhenenud juukseotsad saavad toitvat hooldust ning suletakse kaitsva kihiga. Juuksed saavad terve läike ja imelise nõtkuse. Säilib loomulik kergustunne. Juukseotsad on kaunilt terved nagu oleks neid äsja lõigatud.

Kasutamine: Kanna konsentraat puhastele rätikukuivadele või kuivadele juukseotstele . Seejärel viimistle soeng soovitud viisil.

KERASILK RECONSTRUCT RESTORATIVE BALM (75ml) Taastav, juustesse jäetav, briljantse värvikaitsega palsam stressis ja raskesti käsitletavatele juustele. Parandab juuste elastsust ja hoiab ära nende katkemise ning kuivaks muutumise. Sisaldab kuumakaitset. Koostises Keratin ja Hyaloveil™ tehnoloogia. Kasutamine: kanna rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. UUS KERASILK REPOWER - PEADLIGI JUUKSED LUKSUSLIKEKS
Kuidas oleks, kui saaksid õhukestele ning hõrenevatele juustele uut jõudu anda? Kerasilk Repower tootegrupp pakub 2 erinevat teenust: Kerasilk Repower Volüümi teenus muudab õhukesed ja peadligi hoidvad juuksed kuni 10 pesukorraks luksuslikult kohevaks. Koostises keratiin ja elastin. Imeliselt elustav!
KERASILK REPOWER VOLUME kodused hooldustooted.
õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele. Tooted sisaldavad keratiini ja elastiini: - Kerasilk Repower Volume Shampoo (250ml) - puhastab õrnalt ja annab juustele kerguse. Loob täiusliku aluse tugevamaks ja kohevamaks soenguks. Kasutamine: kanna märgadesse juustesse. Aja vahule. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Repower Volume Foam Conditioner (150ml) - hooldab ilma juukseid raskeks tegemata. Suurendab juuste vastupanuvõimet keskkonna kahjulikele mõjudele ja annab elastsust. Kasutamine: Raputa pudelit hoolikalt enne kasutamist. Pihusta kätele ja kanna ühtlaselt märgadesse juustesse. Mõjuaeg 2-3 minutit. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Repower Volume Blow-Dry Spray (125ml) - täiuslik föönitamise eelne sprei koos kuumakaitsega. Parandab koheselt kammitavust, muudab juuksed kergemini soengusse seatavaks ja annab kohevamate juuste tunde. Kasutamine: Kanna rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. Ära loputa.
- Kerasilk Repower Volume Plumping Cream (75ml) - kohene siledus ja täiuslik kohevus. Annab tõhusa toe ja pehme hoidvuse. Kuumakaitsega. Kasutamine: Kanna toode kätega rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. Ära loputa.

Kerasilk REPOWER Juuste väljalangemise vastane teenus on loodud nõrkadele ja hõrenevatele juustele. Takistab juuksesibula kärbumist ja hoiab ära pärilikku juuste väljalangemist. Muudab juuksed püsivalt tugevamaks ja paksemaks. Koostisosad tungivad sügavale juuksesse. Saladus: Procapil? ja t-Flavanone. Stimuleeriv ja tihendav!

KERASILK REPOWER ANTI-HAIRLOSS kodused hooldustooted. Tooted sisaldavad Procapil™ ja t-Flavanone, hõrenevatele ja nõrkadele juustele: - Kerasilk Repower Anti-Hairloss Shampoo (250ml) - puhastab õrnalt ja annab juustele kerguse. Tulemuseks tihedamad, tugevamad ja kohevamad juuksed. Kasutamine: kanna märgadesse juustesse. Aja vahule. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Repower Anti-Hairloss Spray Tonic (125ml) - hoiab efektiivselt ära pärilikku juuste väljalangemist. Tasakaalustab peanahka. Tulemuseks tihedamad ja tugevamad juuksed. Kasutamine: Pihusta peanahale. Masseeri õrnalt. Ära loputa.
- Kerasilk Repower Anti-Hairloss Treatment (8x7ml) - hoiab ära juuksejuure kärbumise. Tugevdab juuste peanahale kinnitumist. Hoiab efektiivselt ära pärilikku juuste väljalangemist. Tulemuseks tasakaalus peanahk ja nähtavalt tihedamad ja tugevamad juuksed. Kasutamine: Masseeri 1 ampull õrnalt peanahka. Ära loputa. Kasuta vaid 1 ampull korraga. Kasuta koos teiste Kerasilk Repower sarja toodetega.

KERASILK REPOWER VOLUME DRY SHAMPOO (200ml) Kohevust andev kuivðampoon õhukestele, elututele juustele.

Puhastab ja värskendab juukseid ning peanahka ilma veeta. Imab endasse rasu ja viimistlustoodete jäägid. Annab juustele kohevust. Koostises keratiin ja elastiin.

Kasutamine: Loksutada tugevalt. Pihusta kuivadele juustele ja kammi läbi. Ära loputa.

UUS KERASILK COLOR - TUHMID JUUKSED SILMIPIMESTAVAKS
Kuidas oleks, kui sinu lemmikvärv püsiks su juustel kauem? Kerasilk Color Iluteenus muudab tuhmid ja elutud juuksed kaunilt elastseks ja läikivaks. Teenus mõjutab aktiivselt juuksestruktuuri ja aitab juuksevärvi säilitada kaunilt läikivana kuni 6 nädalaks. Koostises keratiin ja Tamanuõli- tuntud Polünesia ilurituaalide salarelv. Teenus ühtlustab juuksestruktuuri ja tagab juuksevärvi ühtlase imendumise juurtest otsteni ning niisutab intensiivselt.


KERASILK COLOR kodused hooldustooted.


Tooted värvitud juustele, sisaldavad keratiini ja tamanuõli: - Kerasilk Color Shampoo (250ml) - puhastab juuksed õrnalt ja takistab juuksevärvi enneaegset kulumist. Kasutamine: kanna märgadesse juustesse. Aja vahule. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Color Conditioner (200ml) - niisutab, hooldab ja annab värvitud juustele lisaläiget. Kasutamine: Kanna märgadesse või rätikukuivadesse juustesse. Levita ühtlaselt. Mõjuaeg 2-3 minutit. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Color Intensive Luster Mask (200ml) - annab värvitud juustele lisaniiskust ja hooldab sügavuti. Tulemuseks terve välimusega juuksed, kauapüsiv juuksevärv ja kaunis läige. Kasutamine: Kanna märgadesse või rätikukuivadesse juustesse. Kanna ühtlaselt juustele. Mõjuaeg 5-10 minutit. Loputa hoolikalt.
- Kerasilk Color Protective Blow-Dry Spray (125ml) - parandab koheselt kammitavust ja lisab läiget. Tulemuseks pehmemad juuksed ja täiuslik viimistlus. Sisaldab UV- ja kuumakaitset. Kasutamine: Raputa tugevalt. Pihusta ühtlaselt rätikukuivadesse juustesse ja kammi läbi. Ära loputa.


KERASILK COLOR CLEANSING CONDITIONER (250ml) Puhastav palsam värvitud juustele.

Puhastab õrnalt ja hooldab. Niisutab ja intensiivistab värvi sära. Sisaldab keratiini ja sügavalt parandavat tamanuõli.

Kasutamine: Kanna märgadesse juustesse juurtest otsteni. Masseeeri hoolikalt. Loputa.

KERASILK COLOR GENTLE DRY SHAMPOO (200ml) Õrnatoimeline kuivðampoon värvitud juustele.

Puhastab ja värskendab juukseid ja peanahka ilma veeta. Kaitseb värvi enneaegse tuhmumise eest. Annab kauni läike ja nõtkuse. Sisaldab keratiini ja sügavalt parandavat tamanuõli. Maksimaalse värvikaitsega.

Kasutamine: Loksutada tugevalt. Pihusta kuivadele juustele ja kammi läbi. Ära loputaKüsi Kerasilk teenuseid Goldwelli märgistusega salongidest. Kontaktid leiad siit
Kerasilk koduseks hoolduseks mõeldud tooted on saadaval: Goldwelli märgistusega salongides, Tallinna ja Tartu kaubamajas, Tradehousis, I.L.U. ja HairLine kauplustes
TOOTED 
HOOLDUS 
Kerasilk Premium hooldussari 
UUS DUALSENSES 
VÄRVITUD JUUSTELE 
Dualsenses Color Care 
BLONDIDELE 
Blondidele ja triibutatud juustele 
Hallidele ja külmadele blondidele 
KUIVADELE JA KAHJUSTUNUD JUUSTELE 
Taltsutamatutele ja krussis juustele 
ÕHUKESTELE JUUSTELE 
Dualsenses Ultra Volume 
Tundlikule peanahale ja õhenevatele juustele 
PÄIKESEKAITSEGA HOOLDUSTOOTED 
Dualsenses Sun Reflects 
Kaasamüügitoodete salongid 
MEESTELE 
DualSenses for Men 
Men Reshade 
VIIMISTLUS 
StyleSign 
JUUKSEVÄRV 
HALLIDE JUUSTE VÄRVIMINE 
Muudame halli hurmavaks 
KERGVÄRV 
Uus Colorance 
PÜSIVÄRV 
Topchic püsivärv 
Topchic effects 
Topchic maxreds 
AMMONIAAGIVABA PÜSIVÄRV 
Nectaya 
SUPERVÄRV 
Elumen 
TOONIV 
Soft Color 
KEEMILINE LOKK 
JUUST SÄÄSVAD LAINED 
Vitensity 
KLASSIKALINE LOKK 
Evolution 
Topform 
GOLDWELL 2009 | ALL RIGHTS RESERVED