TREND 2011 - PLAY STRONG

 


Elu on mäng ja näidend - Play Strong pakub kõiki võimalusi enesekindluse väljendamiseks. Muutuvast, mitmekülgsest isiksusest tuleneb ammendamatu inspiratsiooniallikas. Maskuliinsed elemendid toetavad jõudu ja enesekindlusest õhkuvat naiselikkust.

Ainult praegune hetk on oluline: Musta, valge ja punase kontrastid tagavad silmatorkava mulje. Rangete ja mänguliste vormide ebatavaline segu annab lisanüanssi kontrastide mängule.

Lõpptulemus: Play Strong mõjub tugevalt, kirglikult, ettearvamatult ja julgelt - kuid on samaaegselt elav, autentne, kaasaegne ja stiilne.

Play Strong - Liitu mänguga!
Play Strong - kollektsiooni lõi rahvusvaheline Color Zoom '11 Creative Team.

Inspireerivad värvid, tehnikad ja stiilid loodi täiuslikult juuksuritööga kokkusobivaiks.

VÄRVITEHNIKA
Kontrastide teema on Play Strong'i olemus ja omapärane tunnusmärk - ja see inspireeris Color Zoom '11 Creative Team'i uut malelaua värvimiskontseptsiooni.

Toetutakse värvitehnikale, milles lihtsate ruutude ja malelaua mustritega saavutatakse unikaalsed efektid. Intensiivsete värvide, soojade ja külmade toonide mängust asümmeetriliste vormidega sünnibki uus, tugev ja harmooniline kooslus.

Color Zoom '11 Creative Team arendas ka uusi värvitoone ja segamissoovitusi, mis põhinevad väljendusrikkal ja palju kontraste sisaldaval Play Strong trendil. Iga toon on osa kontrastide mängust: intensiivsed värvid töödeldakse tumedate kontrastidega, millega saavutatakse nn "määrdunud" ("blackened") nagu summutatud efekt.

Tulemus: vaoshoitult rõhutatud värvide mäng, täis dünaamikat ja väljendusrikkust.

UUED TOONID:
4MG - BLACKENED MATT GOLD. Matt pruun, kus on sähvatus kulda- sügavate, intrigeerivate kontrastide loomiseks.

5RS - BLACKENED RED SILVER. Sügav punane, kus on aimatav kroomisära kirgliku, kuid summutatud intensiivsusega.

6KS - BLACKENED COPPER SILVER. Vasevarjundiga pruun, mida on töödeldud kerge, hõbedase peegeldusega, tumedaid nüansse sisaldav soe pruun.

LÕIKUSTEHNIKA
Ka lõikuse kontseptsioon on saanud inspiratsiooni malelauast. See mängib ruudukujuliste jaotustega, mille graafiline vorm moodustab kontrasti juukse loomuliku langemisega. Asümmeetria, tugijuuste lõikamine ja omavahel ühendamata osad annavad juustele erilist dünaamikat.
Tulemus: modernsed, ääretult väljendusrikkad juukselõikusstiilid. See lõikustehnika annab palju ruumi loovusele ja erinevatele variatsioonidele: igapäevaselt sobivad, kuid siiski üllatavad ja ebatavalised.
GOLDWELL 2009 | ALL RIGHTS RESERVED