Kerasilk Keratin Treatment salongid

KERASILK KERATIN TREATMENT SALONGID:



SALONG AADRESS TELEFON KODULEHT




TALLINN
Bella Beauty Ilustuudio Masina 22 58 356 828
Helen Heinroos Hair Studio Võrgu 10 56564488 www.facebook.com/HelenHeinroosHair
Ilupesa Pärnu mnt 289/2 6703033,
53583865
www.ilupesa.ee
PR Juuksurisalong Pärnu mnt 40 +372 614 0544 www.facebook.com/prjuuksurisalon
Eve Selge-Tammur Kiini 14 +372 514 1711
Ilusalong Lõvilakk Sõpruse pst. 201/203 (Magistrali keskus) +372 5148854 www.lovilakk.ee
Bazinga Ilusalong Mustamäe tee 5 +372 5880 0790 bazingailusalong.ee
Solis Ilusalong Pärnu mnt 23-1 +372 645 5411 www.solis.ee
Center Salon Solaris Estonia pst 9, IV korrus 6460143 solaris@centersalon.ee
www.centersalon.ee
Center Salon Narva mnt 24/Kreutzwaldi 3 (Center Hotel) 6588886 center@centersalon.ee
www.centersalon.ee
Kiired Käärid Pärnu mnt 139 6660400
Family Hair Ahtri 6 6259825 www.familyhair.ee
A-Ilustuudio Suur-Sõjamäe 4, Ülemiste Keskus 6 034 770 www.ailustuudio.ee
Roosikrantsi Ilusalong Gonsiori 2 53404929
Beauty Plaza Ilusalong Liivalaia 22 608 2000 www.beautyplaza.ee
Savannah Rotermanni 5 6645177 www.savannah.ee
Scarlett Ravi 2 64 143 33
Kehastuudio Veerenni 24 56836221
 
HARJUMAA
Salong Elegance Randvere tee 17,
Viimsi
6020080 www.salongelegance.ee
Lilia Kivikin Vasalemma,
Ranna tee 8
5290549
Ilusalong Diva Maardu,
Keemikute 39
55995069
 
TARTU
Divine Ilustuudio Kalda tee 1C 5853 5252
OÜ Meitram,
Emajõe perejuuksur
Soola 3 55 661 273
Ontic Beauty Lounge Vaksali 25 5301 5372
 
TARTUMAA
Kesklinna Ilusalong Kesk 4, Elva 74 563 19 www.kesklinnailusalong.ee
 
RAKVERE
Helena salong Parkali 7 3243895
 
IDA-VIRUMAA
Juukseproff Narva ilusalong Tallinna mnt 20, Narva 3564277
Art Salon Maleva 49, Kohtla-Järve Tatjana Majorova, tel. 55947440
Alla Sedunova Ridaküla 8, Kohtla-Järve 51941741
Ilusalong Keskväljak 1A, Jõhvi 5218089
Charm Rakvere 11, Jõhvi 5070342
Ilusalong Katrin Rautee 1, Jõhvi 6485773/3322553
Beauty Season Vahe 10, Jõhvi 3371081
Sunbelle Narva mnt 4A, Jõhvi 5170930
Beautys Kesk 30, Sillamäe 58415491
 
JÕGEVAMAA
LM Studio Aia 2, Jõgeva 55538500
 
PÕLTSAMAA
Katrin Pärn 5194 9491
 
HAAPSALU
Kastani Ilusalong Kuuse 28 5306 4640 www.kastaniilusalong.eu
 
VILJANDI
Ilustuudio Tallinna tn 37 43 33 522 www.ilustuudio.eu
Liisi Järve Tallinna tn 25 56858608 https://www.facebook.com/liisibeauty
GOLDWELL 2009 | ALL RIGHTS RESERVED