Uudiste arhiiv

 GOLDWELL COLOR ZOOM'12 FasciNature uue kollektsiooni esitlus
toimus 17.märtsil 2012, Viru Hotelli Konverentsikeskuses FasciNature on inspireeritud looduse erksatest värvidest. Kollektsioonis kombineeriti säravad värvid ning soengud ajakohaste moe- ja trendinõuannetega.

Hoogsas ja meeleolukas rütmis toodi lavale uusimad lõikus- ja värvimistehnikad ning lisaks esitleti mitmekesiseid soengutrende.

Lavale astusid Goldwell`i koolitaja Olga Gross (Eesti), karismaatiline Goldwell`i rahvusvahelise koolitustiimi liige Tommi Ruskomäki (Soome) ja paljudest koolitusshow’dest osavõtnud, kauaaegne(endine) Goldwell Academie koolitaja Kari Hartman (Soome).

Täname: Tommi Ruskomäkit, Kari Hartmani, Olga Grossi, Viru Konverentsikeskuse abivalmis kollektiivi, Viru keskuse Mango poodi, Lana Vallo Meigistuudiot, Eesti Esimene Erakosmeetikakool, OLYMP, tantsustuudiot Todes ja teisi, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid.

Pildigaleriid vaata SIIT >>

Fotod: Liis Reiman

 Otsime JUUKSEMODELLE!
17. märtsil 2012 kl 12-16 toimub Viru Hotelli Konverentsikeskuses Goldwell`i aasta tippsündmus ColorZoom`12 uue kollektsiooni esitlus, kus lavale astuvad oma ala tipud Soomest

VAJAME LAVALE NII NAIS- KUI MEESMODELLE:

• Tahad endale silmapaistvat ja moe viimastele trendidele vastavat soengut?
• Oled valmis eksperimenteerima suurepäraste värvidega ja trendikate lõikustega ning esitlema neid laval professionaalse meigi ja moekate Mango rõivastega?
• Sinu rõivasuurus on 36 või 38, (meesmodell L või XL)
• Oled meie jaoks saadaval 16. ja 17.märts kogu päeva ulatuses.

Info ja eelregistreerimine siin
või info@goldwell.ee
või telefonil 6679377

Registreeruda palume hiljemalt 01.03.2012

Esimene valik: 06.märtsil kl 17:30 Goldwell`i õppestuudios aadress Tina 9, Tallinn

Lõplik valik tehakse: 15.märtsil 17-19 Goldwell`i õppestuudios aadressil Tina 9, Tallinn (aja täpsustame personaalselt)

 OLYMP kõrgekvaliteediline salongisisustus nüüd  saadaval Eestis
MEIL ON RÕÕM TEATADA, ET PAKUME NÜÜD SALONGIDELE AJATU STIILI JA KÕRGE KVALITEEDIGA JUUKSURISALONGI SISUSTUST SAKSA FIRMALT OLYMP.

Rohkem kui 100 aastat on OLYMP koos oma paljude leiutiste ja uuendustega olnud üks juhtivaid juuksurisalongide sisustust tootvaid kaubamärke. OLYMP tooted on läbinud mitmeid teste, kestvuskatseid ja materjali tõestusi. OLYMP mööbel on tuntud oma kvaliteedi ja vastupidavuse poolest, mis annab toodetele kõrge järelväärtuse ka aastate möödudes.

Maaletooja: Junor Pro OÜ, Tina 9, 10126, Tallinn
Lisainfo: (+372) 66 79 377, info@goldwell.ee

Loe lähemalt >>

 TULEKUL! COLOR ZOOM'12
ERAKORDNE INSPIRATSIOON JUUKSURITELE - GOLDWELL COLOR ZOOM`12 FasciNature esitlus

17.märtsil 2012, Viru Hotelli Konverentsikeskuses, algus kl 12:00-16:00

Taas toimub JUUKSURITELE Goldwell`i aasta tippsündmus Color Zoom, kus esitletakse ja õpetatakse kasutama uut kollektsiooni.

FasciNatur on inspireeritud looduse erksatest värvidest. Kollektsioonis kombineeritakse säravad soengud ajakohaste moe- ja trendinõuannetega.

Suurepärane võimalus tutvuda ja õppida kasutama uusimaid soengutrende oma igapäevatöös ning ammutada inspiratsiooni terveks aastaks.

Peaesineja karismaatiline Goldwell`i rahvusvahelise koolitustiimi liige Tommi Ruskomäki.

Koolitus toimub eesti ja vene keeles ning sisaldab kohvipausi.

KÕIGILE OSALEJATELE DETAILNE VÄRVI- JA LÕIKUSTEHNIKATE RAAMAT.

Osta pilet eelmüügist!
Hind veebruari lõpuni 30EUR, Märtsis 40EUR.


Lisainfo ja broneerimine:
Goldwell`i kliendihaldurilt Eve Palo`lt, tel. 6679379, info@goldwell.ee Goldwelli tegemised Hooaeg saadetes
Televaatajatel avanes seekord meeldiv võimalus näha Goldwelli tegemisi 8. oktoobril Hooaeg saates.

Saates oli teemaks Golwelli uuenenud Max Reds sarja kauapüsivad säravpunased toonid ning Topchic Effects täiuslikud triibuvärvid. Samuti räägiti värvitud juuste sulfaadivabast hooldussarjast DualSenses Green, mille kasutamisel säilib oluliselt kauem juuste värv ja sära. Kõne all olevaid tooteid tutvustas Goldwelli koolitaja Piret Koemets.

8. oktoober


 Goldwelli viljakas sügis
Goldwelli sügis on uute toodete poolest sel aastal eriti viljakas.

Juuksehooldustoodetest lisandusid DualSenses Green sarja ka tooted spetsiaalselt värvitud juustele.

DualSenses Regulation sari uuenes ja sellega seoses ka nimi. Nüüdsest võid leida peanahaprobleemide puhul abistavaid tooteid DualSenses Scalp Specialist sarjast.
Meeli erutavad puuviljalõhnalised Fruits 4 You Hair&Body ¨ampoonid! Valikus Papaya (pehmendav), Melon (niisutav), Cherry (taastav, värskendav) ja Cassis (värskendav, jahutav).Goldwelli värvidemaailm on läinud veelgi säravamaks ja kirjumaks! Topchic püsivärvide hulka täiendavad nüüd ka uuenenud MaxReds erksad punased toonid.

Ja nüüd kõige põnevam uudis! Topchic Effects triibuvärvid on tagasi ja veelgi paremad!

Loe huvipakkuvast tootest edasi:
DualSenses Green True Color
DualSenses Scalp Specialist
Topchic Maxreds
Topchic Effects

Värviküllast sügist!

 Goldwelli tegemised Hooaeg saadetes
Kõik televaatajad võisid näha Goldwelli tegutsemas 14.mail ning 4.juunil Hooaeg saates.

Maikuu saates oli teemaks tunnustatud juust säästev SilkLift blondeerimissüsteem, Colorance Express Toning 5-minutiline blondi läiketeenus ning spetsiaalsed hooldustooted blondidele ColorGlow IQ. Kõneall olevaid asju tutvustas Goldwelli koolitaja Piret Koemets.

Juunikuu saates aga räägiti lipiide sisaldavast ning juust taastavast kergvärvist Colorance ning värvitud juuste hooldussarjast ColorGlow IQ. Ka valmis saates Goldwelli koolitaja Ketlin Kaljuste käe all lõpupeole sobiv soeng

14. mai4. juuni


 Helen Heinroos koos teiste tippudega Hair Fusion Show`l
HAIR FUSION SHOW on loodud eesmärgiga aidata Eesti suhkruhaigeid lapsi ning kogu üritusest saadud tulu läheb Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi.

29.aprillil kohtusid esmakordselt välismaised ja Eesti parimate juuksurisalongide meeskonnad ühel laval oma uute kollektsioonidega, et meie maailma kaunimaks muuta See juuksurite esinemine tõi kokku Eesti, Läti, Venemaa ja Aserbaid¸aani meistrid.

Heleni uus kollektsioon „Amnesia Haze“ pakkus värsket värvidemängu, milles tulid esile pastelselt kirjud tumedad ja heledad toonid.

Vaata Heleni „Amnesia Haze kollektsiooni pilte SIIT!
Kuna Helen Heinroos kasutas Goldwelli Colorance uut kergvärvi ka Color Zoom`il Goldwelli uue kollektsiooni Play Strong demontsatsioontöid tehes, siis on temalt ka kõige õigem küsida kommentaari Colorance`i kasutamse kohta.

Helen Heinroos: Tulemused Colorance`iga on lihtsalt super! Minu jaoks on alati olnud oluline juuste maksimaalne läige ning selle ma ka Colorance`iga sajaprotsendiliselt saan.
Meie kliendid on tegelikult väga haritud ning küsivad juba ise, millega ma töötan ning kuidas värvid mõjuvad. Nad on väga positiivselt üllatunud kui tutvustan neile uut lipiide sisaldavat värvi, mis isegi taastab juuksestruktuuri.
Olen veendunud, et ei pea iga kord juukseid koormama püsivärviga värvides, intensiivse, särava värvimistulemuse saab ka kergvärviga. Ärge kartke värvida juukseid, milles on halli, kergvärviga! Colorance kergvärv katab ka halli väga hästi!
Minu lemmikuks on saanud ka 5 minutiline Express Toning – super efektiivne ja kiire! Ma segan toonid 9 Silver ja 10 Silver omavahel kokku, et saada täiuslik külm blond toon.
Nipp! Allergilisele kliendile, kelle sooviks on hele toon, teen ma kõigepealt Silkliftiga (ammoniaagivaba blondeerimispulbriga) triibud ning seejärel värvin Colorance Cover Plus sobiva heleda tooniga kogu pea.

Pildigaleriid vaata SIIT >>

 Toimus värvikas Goldwell COLOR ZOOM 2011
27.märtsil kl 12 kogunes ligi 190 inimest Viru Konverentsikeskusesse vaatama Goldwelli aastasündmust Color Zoom 2011.

Igaks aastaks on Goldwellil varuks uus trend. Sel aastal üllatasime kollektsiooniga Play Strong.

Kontrastide teema on Play Strong olemus ja omapärane tunnusmärk – ja see inspireeris Color Zoom ’11 Creative Team`i uut "malelaua" kontseptsiooni. Toetutakse värvitehnikale, milles lihtsate ruutudega ja malelaua mustritega saavutatakse unikaalsed efektid. Ka lõikuse kontseptsioon on saanud inspiratsiooni malelauast. See lähtub ruudu kuju aspektist, mille graafiline vorm on kontrastiks juukse tavapärasele hoidvusele. Tulemuseks modernsed ja ääretult väljendusrikkad stiilid.

Vaata Play Strong trendi SIIT >>

Lava vallutasid sel korral kolm Goldwelli professionaalset koolitajad – Ketlin Kaljuste, Olga Gross ja Helen Heinroos. Koolitus toimus nii eesti kui vene keeles.

Lausa step-by step õpetati 17 modelli peal uut kollektsiooni. Läbi värvimiste, lõikuste ja viimistluste saavutati tulemuseks uued trendikad Play Strong soengud. Koolitajad väljendasid ka pisut omapoolset nägemust uuest trendist ning särasid oma loomingulisusega.

Kui esimese poolaja lõpus üllatasime vapustava 2 modelli poolt tantsitud tangoga, siis teise poolaja lõpp kulmineerus catwalkiga. Taas kord oli Goldwelli koolitus täis üllatusi, värvikust ja põnevust!

Tahame tänada Viru Konverentsikeskuse abivalmis kollektiivi, Viru keskuse Mango poodi modellide riiete eest ning tantsuklubi Leevi (Andres ja Veronika).

Pildigaleriid vaata SIIT >>

Fotod: Kaspar Saaremets

 Silk Lift tunnistati parimaks!
Meil on rõõm teatada, et Goldwelli revolutsiooniline blondeerimissüsteem SilkLift võitis Põhja-Ameerikas behindthechair.com korraldatud võitlusel Stylist Choice Award parima blondeerimistoote 2011 auhinna.

3000 juuksurit üle kogu maa avaldasid arvamust blondeerimisvahendite kohta ja nii tunnistatigi Goldwell North America külalis-juuksuri John C. Simpson`i ja legendaarse stilisti Vivienne Mackinder `i 100%-sel nõusolekul parimaks.

Kasuta Sinagi juustel vaid parimat!

Loe SilkLiftist rohkem >>

 Võitjad selgunud!
4-10.03.2011 oli Goldwellil sekretar.ee- s mäng „VÕIDA ÕIGE JUUKSEHOOLDUS KEVADEKS!“

Talvel ja kevadel on kõige õigem oma juukseid hooldada ja turgutada niisutavate juuksehooldusvahenditega. Ja mis oleks veel ideaalsem kui saad seda teha looduslike toodetega.

Vastata tuli kolmele lihtsale küsimusele ning võita võis Goldwell DualSenses Green Real Moisture juukseid intensiivselt niisutavast ¨ampoonist ja palsamist koosnev komplekt! (väärtus 21EUR)

Loosi läks lausa 3 komplekti!

Küsimused, millele vastata tuli, olid järgmised:

Mitu protsenti looduslikud on DualSenses Green tooted?
Õige vastus: 98%

Millist kahte olulist koostisosa sisaldavad Real Moisture tooted?
Õige vastus: Aloe Vera ja valge tee

Millisele juuksetüübile on mõeldud Real Moisture tooted?
Õige vastus: normaalsetele ja kuivadele juustele

Võitjad loosisime välja 11.märtsil. Kingituste saajateks on:
Sülvi Kairjak, Marju Pärn ja Monika Todi.

Palju õnne!

 Kuumimad Londoni trendid!
Oktoobris ja novembris toimusid Goldwelli koolitused neljas erinevas Eesti linnas – Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Koolituse teemaks oli Londoni kõige uuemad ja kuumimad lõikuse- ja värvimistrendid ning värske Goldwelli viimistlussarja StyleSign esitlus. Koolitajateks Ketlin Kaljuste, Olga Gross ning Marina Kannula.

Vaata StyleSing viimistlussarja kohta juurde >>

Milline aga on uus Londoni trend ning milliseid soenguid tehti, on näha pildigaleriist >>

 Goldwell Color Zoom 2010 Pariisis
15 liikmeline Goldwelli seltskond kogunes 9. oktoobri pärastlõunal Tallinna Lennujaama, et lennata Pariisis toimuvale Goldwell Color Zoom`10 koolitus-show`le.

Üritused kestsid 3 päeva. Esimesel päeval, 10.oktoobril toimus rahvusvaheline Color Zoom võistlus, kus võistlesid iga regiooni võitjad üle maailma.
Kategooriaid oli 3: Partner, Creative ja New Talent.

Eesti on koos Soomega üks regioon ning Partner kategoorias võistles meie Olga Gross. Tema kirgas oran¸ Just Naked kollektsiooni käsitlus ei jäänud vast märkamatuks kellelegi. Särav tulemus ja kaunis modell!

10.oktoobri õhtul toimus ka Bouleward Patard villas Welcome party. Väga tänuväärne üritus just selleks puhuks, et tutvuda sama ala inimestega, näha näost-näkku inimesi, kellega suhelnud seni vaid meili teel ning tervitada juba vanu sõpru ning koostööpartnereid. Inimesi oli sinna kogunenud ligikaudu 1000.

Järgmisel hommikul anti kõigile aega taastumiseks ning linna nautimiseks. Õhtul aga ootas Halle Fressinet`is galaõhtu. Gala on Color Zoomil väga oluline üritus, sest seal kuulutatakse välja võitjad ja esitletakse ka järgmise aasta uut kollektsiooni. Õhtule vürtsi lisasid ka erinevad esinejad ning Valentino moeshow.2010 aasta võitjad on:
Partner kategooria - Marcela Blechova, T¨ehhi
Eesti esindaja Olga Gross saavutas selles kategoorias 11 koha. Tubli!

Creative katekooria - Neil Barton, Inglismaa

New Talent kategooria – Luo Wan Jen, Taivan

Uuest kollektsiooni kohta võin öelda märksõnad: tuline, värvikas, mänguline!

Seda kõike saate näha kevadel, kui Eestis toimub oma Goldwell Color Zoom 2011.

Galaõhtul oli ligi 2700 inimest üle maailma.

12.oktoobri hommikul tuli varakult platsis olla tähtsal Look&Learn koolitusel, kus lava vallutasid kõik Goldwelli ülemaailmselt tuntud tegijad ning kollektsiooni loojad.
Näidati detailselt uue kollektsiooni lõikus- ning värvimistehnikaid , mis taas lõppes catwalkiga.
Oli harukordne võimalus näha maailma tippjuuksureid töötamas.

Tahan öelda, et kel vähegi võimalik, mingu Goldwell Color Zoomile - juuksuritele on see enese harimiseks/arendamiseks asendamatu koht.

Pean tunnistama, et pole varem nii suurejoonelisel üritusel käinud. Ühesõnaga öeldes – võimas!

Janeli Salumets
Goldwelli turundusjuht

Pildigaleriid vaata siit.

 Iluaeg Goldwelliga
6.novembril oli Tallinna Kaubamaja Ilumaailma lava taas kord Goldwelli päralt. Juuksur Ilubutiik salongist tegi soovijaile trendigaid soenguid ning Goldwelli konsultandid jagasid lahkelt nõu juuksehoolduse ja viimistluse kohta. Ka oli selleks ajaks müüki jõudnud Goldwelli uus ja veelgi parem viimistlussari StyleSign.

Vaata StyleSign`i kohta juurde >>

Goldwelli loosis kõigi 6.novembril Goldwelli tooteid ostnud inimeste vahel välja kingitusi. Kingituste saajateks olid sel korral: Miret Tuur, Rika Tamm ja Liina Polluks.

Palju õnne ja toredat Goldwelli toodete kasutamist!

 Uus iluteenindus keskkond avatud
Soovid broneerida juuksurile, küünetehnikule, kosmeetikule aega nii, et sa ei pea oma telefoni punaseks helistama ning oma raha raiskama?
Tahad ennast täiendada ning õppida midagi huvitavad juurde?

Tuleme sulle appi ning teeme Sinu elu palju lihtsamaks ja väga mugavaks!

Oleme loonud veebilehe www.kaunis24.ee, kuhu oleme hetkel loonud kolm põhilist osa:

 • ONLINE BRONEERIMIS KESKKOND - saad kiirelt ja mugavalt teha broneeringuid sobivasse salongi.
  Ei mingit tülikat helistamist enam ega aja osas läbirääkimisi. Sina oled peremees!
  Vali teenus, sobiv kellaaeg ja asukoht ja vali sobiv salong.
  Sina pead lihtsalt kohale minna.

 • KOOLITUSTE KESKKOND – loome Eestis suurima ilukoolituste keskkonna. Vali vaid, mis koolitust ja mis ajal soovid ja broneeri. Lihtne!

 • UUDISTE KESKKOND – siit leiad uusimad soodus või eripakkumised, mida salongid hetkel pakuvad. Oled kursis uusimatest teadaannetest!

Hoia oma aega kokku ja broneeri SIIT.

 Tantsiv ja näitlev Goldwelli juuksur Liina Vahter
Kes ikka koera saba kergitab kui mitte koer ise…

Goldwellil on tore teadaanne oma vaprate ja ilusate juuksurite kohta. Telesarjas "Ühikarotid" kuulsust kogunud ning praegu saates „Tantsud tähtedega“ jalga keerutav alati energiast pakatav Liina Vahter töötab Goldwelli toodetega.
Liina oli ka eelmisel aastal Las Vegases toimunud rahvusvahelisel võistlusel Goldwell Trend Zoom 2009 Eesti finalisti Helen Heinroosi modell.

Las Vegasest toodi koju kõrge 7 koht Creative kategoorias. Ehk sai Liina sellest kogemusest Goldwelli pisiku? Küsisime seda ka Liina enda käest, miks ta valik on Goldwell.

Liina Vahter:
Muidugi oli Las Vegas tohutult hea kogemus ning loomulikult oli mul võimalus tutvuda seal ka Goldwelli tegemistega. Goldwell on tõesti väga mainekas rahvusvaheline pidevalt arenev ettevõte. Kogu aeg midagi toimub ning uueneb ja just see mulle meeldib.

Kuid peamiseks Goldwelliga töötamise põhjuseks on superhead tooted. Väga meeldivad värvid, mis on juustsäästvad ning millega annab igasuguseid huvitavaid lahendusi saavutada, sest värvitoonide valik on väga lai. Ka kaasamüügitooted on ülihead. Tegelikult on põhjuseid palju, kuid kui nendest kõigist räägiksin, läheks jutt pikaks.


Liina töötab Fahle Iusalongis.

Goldwell soovib Liinale palju jõudu ja jaksu nii paljude asjadega tegelemisel!


 Tallinna aasta õppija 2010 töötab Goldwelliga!
Igal aastal kuulutab Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta koolitussõbralikum organisatsiooni ja aasta koolitussõbralikuma omavalitsuse.

Sel aastal esitati tunnustamiseks 193 kandidaati üle Eesti. Kes saab auväärse tiitli endale tänavu, selgub TÕN-i avaüritusel 8. oktoobril Moostes Põlvamaal.

Tallinna aasta õppijaks 2010 tunnistati Maivi Leppsalu, kes töötab Goldwelliga Salongis Scarlett.
Küsimusele, miks ta valik on Goldwell, vastab ta nii:
Olen väga rõõmus, et kool vahetas professionaalsete juuksehooldusvahendite firmat, millega õppida ja nii tuli võimalus proovida ka Goldwelli tooteid/värve. Võin öelda, et Goldwell toodi mulle kandikul ette ning mina napsasin sellest rõõmuga kinni.
Olen töötanud ka teiste professionaalsete juuksehooldusvahenditega, kuid minu kindlaks valikuks on Goldwell. Goldwellil on absoluutselt parim värv, mis ei riku juust ning annab parimad värvitulemused. Ka meeldib mulle Goldwelli toodete lõhn. Ka pakub Goldwell tasemel koolitusi, mis on pidevaks arenguks üliolulised.

Andrasel on maakondade ja Tallinna aasta õppijatega tore traditsioon - talletada nende õpilood, mis avaldatakse täiskasvanud õppija nädala kokkuvõtvas raamatus.
Kõik tunded ja kogemused-raskused on olulised loo osad, mis võivad teisi inimesi innustada raskusi ületama ja õppima asuma.

Maivi Leppsalu õpilugu >>

Goldwell hoiab Maivile pöialt!

 Goldwell Facebook`is
Nüüd on Goldwellil ka Facebookis oma lehekülg - Goldwell Estonia.

Ootame kõiki fänne meie lehega liituma, sest kõige uuemad uudised Goldwelli toodete ja tegemiste kohta on kättesaadavad just seal.

Kohtumiseni Facebookis!

 Color Zoom 2010 finalist – Olga Gross!
Eesti Goldwelli juuksureid läheb Global Partner Colorist kategoorias Pariisis Color Zoom 2010
võistlusel esindama Olga Gross.

Pildil olev võistlustöö on Olga mõttearendus Just Naked kollektsioonile.

Kaasa sõidab Olgaga Pariisi 14-liikmeline fan-club.

 Tõhusaim Goldwelli hooldus juuste väljalangemise vastu!
Goldwelli Inner Effect`i sarja on lisandunud tooted, mis vähendavad juuste kadu kuni 46%.
Inner Effect Regulate Anti-Hair-Loss mitmetoimelise süsteemi aktiivsete aineosakestega kombinatsioon pikendab juuste elutsüklit:
Mentool elustab juuksepõhja, et aktiivsed aineosakesed pääseksid imenduma parimal võimalikul moel.

T-Flavanon ja Procapil viivitavad juuksesibula puhkefaasi algamist, tugevdavad juust ja parandavad juuste kinnitumist juuksepõhja.

Tooted:
ANTI-HAIR-LOSS SHAMPOO 250ml
ANTI-HAIR-LOSS SERUM 6X6ml

Loe edasi >>

 Uus Tophic Staycool Brunettes
Kõik trendikad teavad, et ekspressiivne, külm ja neutraalne pruun on viimane sõna moes – klientide suur soov! Salongis teostatud värviteenuse järgselt on inimene siiralt õnnelik oma kauni värvitulemuse üle. Kurvaks hakkab inimese nägu aga muutuma peale mõnda juuksepesu, kui külm värvitoon hakkab tasapisi aina soojemaks ja soojemaks minema.

Sa võid rõõmustada , sest Goldwelli teatab uutest püsivärvi Topchic KÜLMADEST PRUUNIDEST toonidest, MIS ON JA JÄÄVADKI KÜLMAKS!

Loe edasi >>

 Color Glow IQ uuendav juuksemask
Juulikuust alates on müügil esimene värvi hooldav Goldwelli juuksemask, millel juukseid uuendav ja parandav mõju on isegi 100%.

Ülitõhus intensiivhooldus, millele on ainulaadne juukseid uuendav ja parandav mõju – kahjustunud ja värvitud juustele, mis vajavad enamat kui lihtsalt juuksehooldust.
Tooted on nii salongis kui ka kodus kasutamiseks ning valikus loomulikult maskid nii värvitud, triibutatud kui ka blondeeritud juustele
Loe edasi >>

 Trendikas pidusoeng Ketlin Kaljuste käe alt
Ajakiri Iluguru käis Goldwellis uurimas, kuidas professionaalsed juuksurid teevad sel aastal pidulikke soenguid. Goldwelli koolitusjuuksur Ketlin Kaljuste tegi lahkelt Maarjale trendika pidusoengu.

Korraliku soengu aluseks on hooldatud juuksed. Esmalt teeb Ketlin lõikuse ja värskendab juuksevärvi. Praegune koolilõpetaja ei pruugi olla tihe juuksuri külastaja ning siinkohal ongi võimalus talle pakkuda natuke rohkem. See tähendab, et omal kohal on soovitused ja pakkumised nii juuksevärvi, lõikuse kui ka toodete kohta. Ka meie koolilõpetajale soovitab Ketlin pealtnäha lihtsat tooni aga selgitus, miks just see värv on eriline ja mida klient võidab selle tooniga värvides, võtab ära igasuguse isu haarata juuksevärv supermarketi riiulilt.

Soeng
Esmalt vestleb Ketlin kliendiga, et välja selgitada tulevase soengu stiil. Loomulikult on oluline nii kliendi isiksus kui ka kleit, mida ta tähtsal sündmusel kannab. Viimane isegi rohkem, sest sellel suurpäeval ei soovita sageli tavapärane välja näha. Pikkade juuste omanikel on jällegi võimalusi rohkem, sest taas on moes soengud, kus kasutatakse erinevaid patsi ja- punumistehnikaid. Samuti on jällegi omal kohal krepitangid, mis annavad juustele kohevust ning võimaldavad väga lihtsalt teha soengu eriliseks ja omapäraseks.
Loomulikult sõltub soengu pidulikkuse aste sündmuse iseloomust ja selle juurde käiva kleidi/kostüümi pidulikkusest. Samas saab, nagu riietuseski, vaid väheste detailidega muuta argise pidulikuks. Väga omal kohal on ka soengu rikastamine erinevate aksessuaaridega.

Kliendi kommentaar
Kätte on jõudmas koolilõpetajate tipphetk. Sellega seoses võtsin minagi suuna Goldwelli juuksurisalongi, et saada informatsioon hetkel moes olevatest soengutest, värvitoonidest ja lõikustest. Päeva alustasime me hommikul. Kohale jõudes ootas mind ees Goldwelli rõõmus ja töökas kollektiiv. Esmalt vaatasime üle minu juuste hetke seisukorra, hindasime ja kaalusime erinevaid valikuid soengu tegemiseks.

Koostöös juuksur Ketlin Kaljustega otsustasime juuksed esmalt ühtlaseks värvida. Vävitoonid valisime lähtuvalt minu enda juuksetoonist (tume) ja Goldwelli kergvärvide sarjast. Segades kokku kaks eri tooni saime me just mulle sobivaima värvitooni. Juustevärvimisega ühelepoole jõudes, keskeltläbi 30minuti pärast, võisime alustada värvi mahapesemist. Järgmiseks sammuks oli katkiste ja elutute juukseotste lõikamine. Kui juukseotsad olid lõigatud ja juuksed fööniga kuivatatud võis peeglist näha säravat ja elujõus juust, mis on läbi värvimise ja lõikuse taas tasakaalus.

Viimaseks alustasime lõpusoengu tegemisega. Minu enda juuksed ei ole eriti pikad mistõttu, pidime arvestama, et kõiksugu punutisi meil minu juustesse teha ei õnnestu. Kuid sellegi poolest usaldasin ma end juuksur Ketlin Kaljuste hoolde teades , et hoolimata minu juukse pikkusest, leiab ta just mulle sobivaima soengu, võttes arvesse lõpuriietust ja sündmuse pidulikkust. Lõpptulemusega jäin väga rahule. Juuksed olid säravad, täis elujõudu ja peamine, peas oli kaunis lõpusoeng.

Pildigaleriid vaata siit.

 Goldwell pani ERKI moeshow`le viimistlusvahenditega õla alla
29.mail toimunud iga-aastasel suurejoonelisel ERKI moeshow`l tehti soenguid lavamodellidele Goldwelli viimistlusvahenditega. Goldwell püüab kohal olla ja abikätt pakkuda kõigil tähtsamatel moega seonduvatel üritustel, sest Goldwelli iseloomustab alati trendiga kaasaskäimine.

Taas kord Maybelliniga koostöös valmisid stiilsed tervikud soengutest ja meigist vastavalt 18 moelooja kollektsioonile.

Noored disainerid olid oma loomingus väga värvikad ning huvitavat vaatamist jätkus kogu ürituse ajal. Tuleb tõdeda, et ERKI moeshow õnnestus taas igati.

Pilte ERKI moeshow soengutest vaata SIIT.

 Mango Shopping Night Goldwelli soengutega
Eesti moepealinnas Tallinnas, toimus 6. mail Viru keskuse Mangos suur ostuüritus, kus moodsaid naisi ootas tõeline ostupidu iluproffide, meeleoluka muusika, Kalevi maiustuste ja Hispaania veinidega.

Rohke rahva meelitas kohale see, et Mango uus kevad-suvine moekaup oli nendel tundidel 30% soodsam ning võimalus proffesionaalselt juuksurilt saada pisike soengumuutus argipäeval. Kohale oli tulnud palju riide- ja soengumoe austajaid.

´enja Fokin jagas VIP loosi võitjatega tegelemise vahepeal shoppajatele stiilinõu ning soovijad said Max Factori meigikunstniku ning Goldwelli juuksuri Helen Heinroosi käe all just 2010 aasta trendi järgides moekad soengud. Samas jagas Helen ka lahkelt vihjeid õigeks juuksehoolduseks professionaalsete juuksehooldusvahenditega.

Samuti oli Goldwell välja pannud kingitused Vip loosi võitjatele.

Vaata 2010 aasta trendi Just Naked >>>

Pilte Mango Shopping Night`ist ning Goldwelli soengutest vaata SIIT.

 Goldwellil uus sõber Ed Hardy
Goldwell on sõbralikud suhted loonud uue Eesti turgu vallutava rõivabrändiga Ed Hardy.

Koostööd tehti ka juba lõbusatel Ed Hardy moeshowdel 23.aprillili Tallinnas ööklubis Vabank ning 24.aprillil Pärnus ööklubis Sugar.

Ed Hardy rõivad paistavad silma oma ergaste ja lõbusate värvide ning trenikate (kergelt rokihõnguliste) mudelite poolest. Stiiliga sobivad soengud Goldwellilt, kaunid modellid lisaks ning saavutatigi lõbus tantsuline moeshow.
Suur tänu veel kord Pireti Ilusalongile Tallinnast ning KI Stuudiole Pärnus, kelle tegusad juuksurid Goldwelli professionaalsete viimistlusvahenditega lahedad soengud tegid.

Vaata ürituse pildigaleriid siit >>>

Vabankis fotografeeris Christo Neemre ning Sugaris Taavi Palu.

 UUS New Blonde
5 minutit ning tunned end nagu uuesti sündinud!
Mitte kunagi enam ebaloomulikku väljakasvu!
Kõige kaunim blond, mis eales olnud!
ON SEE NALI??

Kuigi Goldwelli uuenduslik NEW BLONDE teenus tuleb turule naljakuul, pole siiski tegu aprillinaljaga.

ERILISUS JA KASU?
Super ilus blond:
• Tume, ebaloomulik väljakasv ja järsk triipude kontrast – mitte kunagi enam!

Super lihtne:
• Vaid üks toode spetsiaalse lotioniga.
• Vaid 5-minutiline toimeaeg pesupaigas.

Innovatiivne! Neutral 5 Lifting System:
• Blondeerimispasta neutraliseerib sooje pigmente.

Neutraalsed tulemused ainult ühe tootega (tumedusastmetel 5 – 9):
• Sobiv kiiretoimeline lotion kindlustab kiired ja ühtlased tulemused.

Garanteeritud tulemused 5 minutiga.

6 nädalat peale triibutamist (vasak pool).

6 nädalat peale triibutamist ning peale 5 minutilist new blonde teenust (parem pool).


TOOTED:
• Base Lifting Cream
• Lotion

Tekkis huvi? Loe edasi >>

 SOFT COLORI UUED TOONID!
NÜÜD SAADAVAL 4 UUT TOONI, MILLEST 3 VÄRSKENDAVAD HELEDAT JUUKSEVÄRVI:

REF – heledate salkude värskendaja
10BS – külm hele toon
10BG – kuldne hele toon
6MB – külm pruun toon

SOFT COLOR - hooldav tooniv vaht, mis pakub suurepärast läikivat värvitulemust juuksuriskäikude vahepeal.

Juukseid hooldav vaht-toonitaja annab särava läike, süvendab juuste oma tooni või annab uue moodsa tooni. Tooniv vaht on eriti juukseid säästev, kuna ei sisalda ammoniaaki ega vesinikku, PH on 6,8. Provitamiin B5 lisab juustele volüümi ning annab elujõudu.

Loe edasi >>

Soft Color müügil: Tallinna Kaubamaja Ilumaailm, mylook.ee ja hästivarustatud juuksurisalongid.

 GOLDWELL Color Zoom Event ´10
Eelmisel aastal Las-Vegases toimunud Trend Zoom 2009-lt tuli Helen Heinroos tagasi Creative kategooria 7 kohaga.
Sel aastal oktoobris Pariisis aset leidev võistlus on tegelikult sisult sama, kuid nimi on muutunud – Goldwell Color Zoom`10.

AEG:
10-12. oktoober 2010

KOHT:
Pariis, Halle Freyssinet

PROGRAMM:
• Color Zoom Challenge Finale
• Live Hands on Competition
• Goldwell´s Color Zoom Welcome Party
• Color Zoom´11 Fashion Show
• Look & Learn Seminar

TULE VAATA JA ÕPI VÕI LAUSA VÕISTLE!

Uuri lähemalt võistlustingimusi ja võimalusi Pariisi sõiduks telefonil 51 52 522, või meilitsi helle.inkinen@goldwell.ee

 COLOR ZOOM 2010 ESITLEB: naked facets!
Baseerudes ehtsuse ja puhtuse trendile töötas Color Zoom`10 meeskond välja uued värvitoonid ja segamissoovitused.
Need äratavad harmoonilised peegelpinnad ellu, lisavad juustele sügavust ja toovad esile varjundite mustri.

7BSG – merevaigu varjundiga pruun: naturaalne pruun rafineeritud merevaigulise peegelpinnaga.
8BKP – pärli bee¸: elegantne blond, mille pärlisäravarjund äratab tähelepanu.
6BKV – lillakas pruun: intensiivne pruun, mille vaevuhoomatav violetne läige äratab uudishimu.


Topchic uued toonid nüüd müügil!

Küsi pakkumist Goldwelli müügiesindajalt, info@goldwell.ee või 66 79 379.

 GOLDWELL COLOR ZOOM 2010
Sisutihe ja kvaliteetne info, ainulaadne trend, huvitavad soengud ja riietus laval, maailma tipptasemal koolitajad, põnev lõppakord - need on märksõnad, mis iseloomustavad 28.02.2010 toimunud Goldwelli koolitus-show`d Color Zoom 2010.

Hotell Olümpia Alfa konverentsisaali oli oma ala tõelisi professionaale Larisa Klimovat ja Ilze Eglitet (Läti) vaatama tulnud ligi 180 inimest.

Ilze Eglite – Trend Zoom Clobal 2007 Partner kategooria võitja. Color Zoom 2010 International Creative Team liige. Kauaaegne Goldwelli koolitaja.

Larisa Klimova - üle kümne aasta kõrgetasemeline Goldwelli koolitaja Lätis ja Leedus. Osalenud igal aastal Trend Zoom Clobal võistlusel. Korraldab iga-aastaseid koolitajate kokkutulekuid Darmstadis.

Kõigile osalejatele jagati detailne värvi- ja lõikustehnika raamat, millest sai näpuga järge ajada paralleelselt laval toimuvaga. Ürituse eesmärgiks oli tutvustada Goldwelli uue kollektsiooni 2010 Just naked! värvimis- ja lõikustehnikaid.

Just naked! on kollektsioon, mis pakub piiritut mitmekülgsust loomulikule välimusele väljendudes läbi omapärasuse.

See kollektsioon on inspireeritud algsetest vormidest - mängib looduslike mustrite järgi disainis ja moes ning püüab seda tõlgendada nii, et see oleks üllatavalt uus.
Vaata Just naked! kollektsiooni lähemalt siit >>>

Otse laval toodi vaatajani 14 modellile tehtavad trendikad soengud. Suurepärane kooslus saavutati ka Lana Vallo poolt tehtud meigi ja Mango rõivastega.

Lisaks kulda väärt nõuandeid kliendi teenindamiseks salongis ning uue trendi kasutamiseks, millest nupukamad noppisid kindlasti omad pärlid kaasa abiks tööellu.
Koolitus lõppes modellide värvika catwalkiga.

Järgmine Goldwell Color Zoom juba järgmisel aastal. Kes sel aastal kohale ei tulnud, võib vaid ennast süüdistada, et nii heast asjast ilma jäi.

Vaata ürituse pildigaleriid siit >>>

 GOLDWELLI ILUS AEG
3.03.2010 kl 15-19 toimetasid Goldwelli vaprad ja ilusad Kaubamaja Ilumaailma laval.

Kõigil uudishimulikel ning oma juustest hoolivatel inimestele oli võimalus jälgida laval tehtavaid soenguid või ise nendest osa saada. Lisaks jagati professionaalseid nõuandeid juuksehooldusest ning viimislusest.
Ka oli võimalik osta kõiki Goldwelli ¨ampoone ja palsameid -15% soodustusega.

Kõigi Ilu Aeg (3-7.03.2010) ajal Goldwelli tooteid ostnute vahel loositi 8.03.2010 välja KINGITUSI GOLDWELLILT.

Toreda naistepäevakingituse võitsid: Maie Tarmisto, Marita Kukk, Aulika, Egle Riinõmm ja Helena Maarja Aljaste.
Palju õnne ja kaunist naistepäeva!

 Osale Goldwelli Color Zoom 2010 koolitus-show
OLE TRENDITEADLIK NING OSALE GOLDWELLI COLOR ZOOM 2010 KOOLITUS-SHOW`L

Taas kord on Goldwelli Creative Team tublit tööd teinud ning loonud aastaks 2010 uue kollektsiooni – Just Naked! Kooskõlas stiilse riietusega ja make-up`iga luuakse põnev moetervik Sinu silme all.

JUST NAKED!
Just naked on kollektsioon, mis pakub piiritut mitmekülgsust loomulikule välimusele väljendudes läbi omapärasuse.
See kollektsioon on inspireeritud algsetest vormidest - mängib looduslike mustrite järgi disainis ja moes ning püüab seda tõlgendada nii, et see oleks üllatavalt uus.COLOR ZOOM 2010

28.VEEBRUARIL 2010 KL 16-20.00
HOTELL OLÜMPIA ALFA KONVERENTSISAALIS
Liivalaia 33, Tallinn.

PROGRAMM
16.00-19.30 LOOK&LEARN
Uue trendi tutvustus,
värvitehnikate koolitus,
demonstratsioontööd.

KOOLITAJAD
ILZE EGLITE – Trend Zoom Clobal 2007 Partner kategooria võitja. Color Zoom 2010 International Creative Team liige. Kauaaegne Goldwelli koolitaja.
LARISA KLIMOVA – üle kümne aasta kõrgetasemeline Goldwelli koolitaja Lätis ja Leedus. Osalenud igal aastal Trend Zoom Clobal võistlusel. Korraldab iga-aastaseid koolitajate kokkutulekuid Darmstadis.

HIND: 350,- (kohapeal 500,-)
Eelmüük toimub kuni 19.02.2009.

PILETITE MÜÜK: 66 79 379,
info@goldwell.ee või Goldwelli kontoris Tina 9, Tallinn.

NB! Piletite arv piiratud. Kiirusta!
NB! Koolitus-show toimub vene keeles, eestikeelse tõlgiga.
Koolitus sisaldab kahte kohvipausi – koolituse keskel ja lõpus.

KÕIKIDELE OSALEJATELE DETAILNE VÄRVITEHNIKA RAAMAT. Goldwell jagas taas auhindu
Lomm.ee lehel võis iga aktiivne külastaja ajavahemikus 23-30. november osaleda Goldwelli mängus.

Vastata tuli kolmele lihtsale küsimusele.
Auhindu oli välja pandud lausa 3 ning võiduvõimalused seega vastajatele suuremad.

Auhinnad võitsid:
Kuldar Orgusaar, Gerli Kase ja Viktor Bobrova.


Võidetav komplekt koosnes DualSenses For Men Hair&Body Shampoonist ja Power Gel juuksegeelist.
Ka meeste juuksed elujõuliseks ja tugevaks!Palju õnne! Goldwell Trend Zoom 2009 Las-Vegases
Tuhanded juuksurid 30 riigist üle maailma (nt 100 juuksurit Inglismaalt) oli kogunenud MGM Grand Hotelli Las Vegases, et näidata oma talenti tähtsal Goldwelli võitlusel Trend Zoom 2009.

Las Vegas sobis oivaliselt Trend Zoom 2009 ürituse paigaks kõigi oma glamuuri ja suurejoonelisusega. Linn, kus unistused saavad teoks.

25.oktoobri õhtul toimunud võistlus algas Avangarde moeshowga. Seejärel mõned sõnavõtud õhtujuhi poolt ning catwalk võis alata. Ahhetama panevaid ja huvitavaid stiilinäiteid jagus lavalaudadele hulgaliselt.
Pole ka ime, sest sellisele võistlusele satuvad vaid oma ala täielikud professionaalid.

Mõõtu võeti 3 kategoorias: Partner, Elumen ja Creative.
24-tundi kestnud reis (Tallinn-Helsingi-Amsterdam-San Francisco-Las-Vegas) ei olnud KMS California koolitujuuksur Helen Heinroosi morjendanud ning ta tegi ära tubli töö ja saavutas vägagi arvestatava 7 koha Creative kategoorias. Mis kõige tähtsam, Heleni Liina Vahteli juustega tehtud töö oli publiku suur lemmik.

Kuid võitjateks osutusid:
Partner kategooria – Timothy Switzer, Kanada.
Creative kategooria – Tyker Ho, Taiwan.
Elumen kategooria - Mark Nordskov, Taani.

Võistluse järgselt peeti loomulikult afterparty`t ning käidi uudistamas Grand kanjonis, mille vaade jättis unustamatu mulje kogu eluks.

Trend Zoom 2010 toimub Pariisis. Mõistlik oleks hakata vargsi juba raha koguma ning võtta plaani järgmisel aastal oktoobris sellest suurest üritusest osa saada.


 Salon International 2009
Kust mujalt professionaalsed juuksurid kõige uuemat infot trendide, juuste lõikus-, värvimis- ja soengustiilide kohta hangiks ning soodsaid tööriistu varuks kui mitte Londoni messilt Salon International.

Vidal Sassooni uut kollektsiooni oma silmaga kaeda sooviks vast iga südamega töötav juuksur. Selline suurepärane võimalus oli ka Goldwelli 16-liikmelisel juuksurite grupil. Sealhulgas Goldwelli koolitusjuuksuritel Ketlin Kaljustel ning Olga Grossil.

Oma positiivseid emotsioone, uusi teadmisi ja nippe püüavad nad ka novembris ja detsembris toimuvatel Goldwelli trendikoolitustel edasi anda.

Sel aastal 16-21.oktoobril toimunud messil oli eelmise aastaga võrraldes toimunud palju muutusi.

Trendide muutused olid koheselt märgatavad. Kui eelmisel aastal olid modellid lavalaudadel heledates toonides, siis nüüd oli selgelt näha, et uued tumedavärvilised tuuled on trendides puhuma hakanud. Tumedad toonid valitsesid nii meigis, riietuses kui juuste värvides. Vaid Patrick Cameroni kollektsioon oli valges, sest tegemist oli pruudisoengutega.

Sits-pits on kadunud, asemel palmikutega kootud kampsunid ja mantlid.

Põhirõhk on tukkadel ning ülilühikestel kuklajuustel. Võimutsevad ergaste ja süngete värvide kooslused.
Järgmise aasta trendideks on nii meestele kui naistele sobivad soengud, pikad tukad.

Ehedat näidet pakkus selleks puhuks Tony & Guy järgmise aasta kollektsioon Unisex, mille puhul oli vägagi raske kohati selgust saada, mis soost modell parasjagu laval on.
Veel sosistatakse juuksetrendi maailmas, et 80-ndad tulevad hoogsalt tagasi. Vahvlilokid ja „pealt sile-alt kohev“ - lokid. Ka selgemad, kergema joonega lõikused, kuid ka ¨okiteraapiat tekitavad (pool pead paljas, pool pead pikkade juustega) pole kuhugi kadunud.Vidal Sassooni kollektsioon LASER sügis-talv 2009

Kollektsioon üli-reaalsest graafilisest glamuurist, inspireeritud küberkangelastest ja moe toredusest.
Lõikused külastavad taas („firefly“ ja „box bob“) klassikalisi sassooni vorme, mis domineerisid soengu disainis 1970-ndate keskpaigas. Rasked juustesalgud kolmnurksetes osades on kombineeritud täpse modernse äärestamistehnikaga, et luua liialdatud sügavus ja pindmine sära.

Supervärvid – värvitud nagu laseri joontena, et tuua esile lõikuse detailsus. Kasutades tippimist, saavutatakse hajutatud luminestseeruv toon leegitsevast ultravioletsest kuni suitsuse siniseni või kõrvetava tumepunaseni.
Mark Hayes ütleb: „Selle hooaja luminestsentsvärvi juuksed kutsuvad esile intensiivse graafilise glamuuri väikese kõrvalpõikega. Keerulised detailid segunevad intensiivse värviga, moodustades stiilse värvidemängu.“

Salon International mess pakkus kaasa ostmiseks laialdast kaubavalikut. Kilomeetritepikkused kääride letid, tuhandeid variante igasuguseid juuste aksessuaare ja kunstjuukseid, CD-plaadid erinevate soengute/lõikustega.
Soengute lisamaterjalid imeodavalt, lokitangid alates 5 Inglise naelast.

Huvi pakkusid uudsed Biosilk peleriinid, kust veetilgad nagu võluväel maha libised ja värv ei jää külge. Silmailu pakkusid Swarowski kristallidega kaunistatud sirgendusrauad ja käärid.

Kõikvõimalikud lõikuste ja soengute koolitused olid sedavõrd põnevad, et igat neist oleks soovinud vaadata.
Kogu seda glamuuri ja rahvamassi arvestades võib öelda, et Salon Internation mess on endiselt ääretult populaarne ning elamused, mis sealt saab, on kirjeldamatud.
Järgmine London Salon International toimub 16-18.oktoobril 2010. Külmade talvetuultega saabusid ka Goldwelli uued talvised tooted!
DUALSENSES WINTER CARE

Vastupidavad ja hooldatud juuksed talvisel ajal!

DualSenses Winter Care on loodud spetsiaalselt hooldama juukseid ja nahka talvisel ajal.

Anti-Static System, apelsinipiim ja Instant Microfluid Technology tagavad kiired nähtavad tulemused.
Winter Care Hair&Body ¨ampoon 250ml:
• Puhastab õrnalt.
• Antistaatiline.
• Annab juustele ja nahale intensiivselt niisutust.
• Kaitseb talviste keskkonnamõjude eest.

Winter Care kätekreem 75ml:
• Koheselt pehmem ja siidiselt sile nahk.
• Kaitseb talviste keskkonna mõjude eest.
• Imendub kiirelt.

Winter Care Hair&Body ¨ampooni küsi juuksurisalongidest.
Kätekreem saadaval vaid koos ¨ampooniga kinkepakis. Kinkepakid müügil salongides alates 16.11.2009 UUS! Läiketilgad - teemandisära värvitud juustel!
Kes meist ei sooviks kaunilt sädelevaid juukseid ja seda saavutada kerge vaevaga. Nüüd on selleks suurepärane võimalus.

Novembri alguses tuli Goldwelli poolt turule uus viimistlusvahend, mis pakub tugevat värvikaitset, silub juukseid ja annab ennenägematu läike.

Melting Diamonds läiketilgad:
• püsiv, maksimaalne värvisära
• tõhus niiskuskaitse
• Mugav pumppudel lihtsustab annustamist, et saavutada briljantne lõpptulemus minimaalse tootekogusega.

Läikivad juuksed sekundiga!

Melting Diamonds müügil juuksurisalongides.

 Uuenenud lokivedelik Evolution
Goldwell Evolution - maksimaalselt õrn juuksestruktuurile, lõpptulemusena elastsed ja läikivad lokid!

Suurepärased tulemused uue neutraalse tehnoloogia abil, mis toimib neutraalses pH tsoonis. Tõhusad lipiidid hooldavad juust juba struktuurikujunduse käigus, tulemuseks pehmemad lokid.

Q10 neutraliseerib vabu radikaale ja kaitseb juuksevärvi.
Tasakaalustav süsteem loob patenteeritud kaitsekile ümber juukse ja tagab ühtlase lokkimistulemuse juukse juurest otsani. Kaitseb juukseid seal, kus nad on kõige enam rikutud.

Suurepärane värvi säilivus: Color Maintain System – kolmele tüüpilisemale värvitöötlusvariandile (1s, 2 ja 2s)

Lühike toimeaeg – vaid 5-15 minutit.

Kiire 3-minutiline vahehooldus.

5 eri tugevust.

Saa minimaalse kahjustusega lokkis juuksed!

 Goldwelli koolitusjuuksur Helen Heinroos Aasta Iluteenindaja 2009
Eesti Kosmeetikute Liidu poolt esimest aastat korraldatud konkurss aasta iluteenindaja leidmiseks sai piduliku punkti "Ilu Sõnum 2009" messil, kus laupäevaõhtusel banketil kuulutas EKL esindaja Elviira Aruksaar klientide tagasiside põhjal veenva ülekaaluga aasta iluteenindajaks juuksur Helen Heinroosi!

Helen Heinroos on Pireti Ilusalongi juuksur ja salongi süda, kelle nimi on hästi teada nii klientide kui juuksurite seas. Samuti on Helen suurepärane Goldwelli koolitusjuuksur.

Helen on väga aktiivselt osalenud paljudel rahvusvahelistel võistlustel, mida tõestab pikk auhinnariiul ja diplomite sein koduses Pireti salongis.

Lisaks iseloomustati Helenit klientidelt saadud häälte põhjal kui väga sooja, avatud oleku ja rõõmsa ellusuhtumisega naist, kes lisaks headele suhtlusoskustele on ka trenditeadlik ja professionaalne juuksur.
Eesti Kosmeetikute Liidul on rõõm tõdeda, et omadused, mida ootasime aasta iluteenindaja kandidaadilt on kõik Helenis olemas.

Goldwell ühineb õnnitlejatega.

 Uued värskendavad Goldwelli meestetooted nüüd müügil
Meestele on oktoober uuendustekuu.

Alates 12.oktoobrist on müügil uued spetsiaalselt meestele loodud DualSenses for Men tooted.

Selles juuksehooldussarjas on perfektne kooslus maskuliinsetest lõhnadest ja koostisainetest. Kõik see, mis meestele meelepärane on ja mida meeste juuksed vajavad.

Loe lähemalt >>

Stiilsele nooruslikule mehele on suurepärane võimalus värskendada oma väljanägemist vaid 5-minutilise peapesuna näiva teenusega.

Ainulaadne oma juuksetooni värskendav Men Reshade teenus tagab maksimaalselt loomuliku tulemuse kiirelt ja diskreetselt.

Tutvu teenusega >>
  Goldwelli mängu võitja selgunud
29.09-07.10.2009 oli sekretär.ee lehel võimalus kõigil oma juustest hoolivatel inimestel kolmele lihtsale küsimusele vastates võita Goldwelli DualSenses Rich Repair ¨ampoon+palsam komplekt.

Küsisime, kust on pärit Goldwelli kaubamärk, millisele juuksetüübile on loodud Rich Repair ning mitu tooterühma on DualSenses tootesarjas.

Õiged vastused on loomulikult, et Goldwelli kaubamärk on pärit Saksamaalt, Rich Repair on loodud eelkõige kahjustunud juustele ning DualSenses tooterühmi on kokku 6
(Rich Repair, Color Extra Rich, Ultra Volume, Color, Curly Twist ja Scalp regulation).

Vastanuid oli kokku 157 ning loosi tahtel võitis Goldwelli auhinna JANNE KÄSI.

Õnnitleme võitjat!

 Peale puhkust juuksed vormi!
Suvi hakkab lõppema ning meie armastatud päike on jõudnud juustega nii mõndagi teha.

Kui päikesepaistelise perioodi alul rõhuti pigem juuste kaitsmisele hävitava UV-kiirguse eest, siis nüüd tuleks juustele hoopis "taastusravi" kinkida.

Millist kahju täpsemalt päikesekiirgus meie juustele Eesti lühikese suve jooksul teeb ning kuidas juuksed taas vormi saada, kommenteerib Goldwelli koolitusjuuksur Ketlin Kaljuste.

1. Millised on UV-kiirguse tagajärjed meie juustel?
UV-kiirguse, nagu ka üldiste keskkonnamõjude tagajärjel, moodustuvad juustesse palju vabasid radikaale, millega on vaja võidelda.
Vabade radikaalide mõjul muutuvad juuksed tuhmiks, hapraks ja elutuks. Neis on puudu proteiinidest ja lipiididest.
Proteiinid tagavad juukse hea rühi ja hoiaku (et juus ei oleks "ludus"), lipiidid annavad juuksele pehmuse ja elastsuse.

2. Millele juuksehoolduses rohkem tähelepanu pöörata?
Suuremat tähelepanu võiks pöörata õigele hoolitsusele. Hoolitseda selle eest, et juuksed saaks piisavalt niisutatud ja toidetud. Et tagada piisav niiskustase juustes, tuleks valida vastavalt juuksetüübile niisutava toimega ¨ampoonid, palsamid, maskid.

3. Milliseid tooteid kasutada?
Goldwelli tootevalik on selleks puhuks tänuväärselt lai.
Igale probleemile leidub lahendus.
Väga hästi sobib juukseid taastama ja kuivust siluma rohkelt siidiproteiine sisaldav juuksehooldussari Kerasilk.

Saadaval vastavalt kahjustuse astmele kahes eritugevuses.
Goldwelli lipulaevaks on olnud läbi aegade nanotehnoloogial põhinev patenteeritud juuksehooldussari Inner Effect.

Seda sarja võib pidada ravisarjaks. Eriline on see sari ka seetõttu, et sisaldab juuksuris teostatavat spa-teenust.
Inner Effect`i käsimüügisari sisaldab ohtralt lipiide ja proteiine, mis taastavad väga tõhusalt päikese poolt räsitud juuksed ning tagavad enneolematu läike.
Suvejärgset juuksehooldust pakub ka DualSenses Rich Repair.

DualSenses hooldussari on mõeldud neile, kes soovivad maksimumi vähese vaevaga.

Kõige selle juures ei tasu unustada, et juuste hooldus algab juba värvimisest.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitan kasutada Goldwelli juuksevärve, mis sisaldavad Q10-t ja erinevaid vitamiine kaitsmaks juukseid vabade radikaalide mõju eest.

Käsikäes õigete juuksehooldusvahenditega on tagatud iga naise kroonijuveelid – ilusad, terved ja läikivad juuksed.

 Koolituskolleegid Soomest külas ehk kuidas muna õpetas kana
11.augustil oli Goldwelli Eesti koolitusjuuksuritel suurepärane võimalus näidata, et oleme sama heal tasemel kui meie põhjanaabrid.

Kui tavaliselt oleme harjunud, et saame õpetussõnu just Soome koolitajatelt, siis sel korral olid asjalood sootuks teisiti.

Endast parima andsid ja oma töid esitlesid Olga Gross, Helen Heinroos ja Ketlin Kaljuste. Teemadeks praegune trendisuund ja "moes oled sina ise".

Väga suurt huvi soomlastes äratasid Olga Grossi geeliga ja lintidega tehtavad pidulikud soengud. Erilist tähelepanu väärisid ka moodsaid värvimis- ja lõikustehnikaid kasutanud Helen Heinroosi ja Ketlin Kaljuste soengud. Töid tehes võeti arvesse just modellile omast elustiili ja loomust.

Tihti tõusid soome kolleegid oma toolidelt, et lähemalt vaadata ja katsuda momendil tehtavat tööd juustega, uurida tehnikaid ja vahendeid.

Omapoolne panus veel riietebrändilt Mango ja meikar Lana Vallolt ning suurepärased, trendikad kooslused soengutest, meigist ja riietusest olidki saavutatud.

Kordaläinud üritusest ja õnnestunud soengutest räägivad ka tol päeval tehtud pildid (fotograaf Meelis Jääger, suurema pildi nägemiseks klikka pildil):

Modell: Hannes
Juuksur:
Helen Heinroos
Kasutatud vahendid:
- Silklift blondeerimispulber
- Elumen juuksevärvid - NA@2; NB@4; NB@5; BB@all; GN@all; AB@9
- Color Glow IQ värvikinnitus seerum
- KMS California FlatOut sirgendav kreem
- Brilliance Magic Finish juukselakk
Modell: Jana
Juuksur:
Ketlin Kaljuste
Kasutatud vahendid:
- Silklift blondeerimispulber
- Topchic juuksevärv- 11SV; 11P; 8RP
- Colorance juuksevärv- 10BS; 10P
- Power Whip vaht
- Brilliance Magic Finish juukselakk
Modell: Urve
Juuksur:
Helen Heinroos
Kasutatud vahendid:
- Silklift blondeerimispulber
- Topchic juuksevärvid- 10V; 9PV; 10N; 10P
- Elumen juuksevärvid- AB@9; BB@all; PK@all
- Color Glow IQ värvikinnitus seerum
- KMS California AddVolume juurespray
- KMS California Hairplay spray struktuuri lisamiseks
- KMS California FlatOut niiskuskaitse spray
- Brilliance Magic Finish juukselakk
Modell: Olja
Juuksur:
Ketlin Kaljuste
Kasutatud vahendid:
- Elumen juuksevärv - KB@7
- Flat Marvel siluv emulsioon
- Brilliance Radiant Star läikespray
- Brilliance Magic Finish juukselakk


Modell: Olesja
Juuksur: Olga Gross
Kasutatud vahendid:
- Wild Modeler ¸eleelakk
- Brilliance Magic Finish juukselakk
- Natural Spun Shine kiudvaha
Modell: Irina
Juuksur: Olga Gross
Kasutatud vahendid:
- Wild Modeler ¸eleelakk
- Volume Lagoom Jam geel
- Wild Sprayer juukselakk
- Natural Light Kiss juukselakk


Modell: Siret
Juuksur: Ketlin Kaljuste
Kasutatud vahendid:
- Silklift blondeerimispulber
- Topchic juuksevärv- 3VR; 4NN
- Elumen juuksevärv- Pk@all; VV@all; BB@all
- Flat Marvel siluv emulsioon
- Volume Double Boost tõstev spray
- Brilliance Magic Finish juukselakk
Olga Gross oma modelligaHelen Heinroos oma modelli Hannesega


 Eriti nõudlikele blondidele
Uut eksklusiivset SilkLift blondeerimisteenust on nüüd mõnda aega juuksurite poolt kasutatud.

Kliendid on olnud ülimalt rahul ning palju on olnud positiivset tagasisidet:

• PAREM LÄIGE - Kõige rohkem on kliendid märganud oma juuste tervet seisukorda peale blondeerimist. Nagu blond juus peakski olema – särama ja elujõuliselt läikima.
Läige saavutatakse spetsiaalse hooldava seerumainega, mis segatakse kohe blondeerimisaine hulka ning mis kaitseb juukseid kogu blondeerimisprotsessi vältel.

SilkProteinComplex ühend on see, mis annab lokaliseeritud kaitset eelkõige nendes kohtades, kus seda on kõige rohkem vaja. See tasandab ebaühtlast struktuuri juuksekarva sees. Samal ajal tekib kaitsekelme ümber juuksekarva, selle pinnale. Kaitsekihi tekkimist võimaldab ShieldTechnology, mis kaitseb hooldavaid aineosi oksüdeerumise ajal ja hoiab hooldavate ainete toime muutumatuna.

• KIPITUST EI OLE – üleüldiselt on kliendid ise maininud, et muidu blondeerimisprotsessile omast valusat peanaha kipitust SilkLift´i puhul ei ole.

• TUNDLIKU PEANAHAGA KLIENTIDELE – paljud on leidnud enda jaoks juustsäästvaima variandi värvimiseks.
Kui blondeerida põhi SilkLiftiga ning värvida Goldwell ELUMEN värviga moodne toon peale, siis on terve värvimise protsess täiesti fenüleendiamiinivaba. (Fenüleendiamiin – kõige rohkem allergiat ja ärritust tekitav aine)
Loe ELUMEN värvi kohta lähemalt.

• BLONDEERIMISTULEMUS JÄÄB SOOVI KORRAL MAKSIMAALSELT KIRGAS JA KÜLMA TOONIGA.

Loe SilkLiftist lähemalt.

 Nõua kvaliteeti!
Otsi üles oma juuksurisalongi parimad tegijad.
Alates juunist kannavad Goldwelli värvitooteid kasutavad juuksurid vastava märgistusega musta särki.
Küsi temalt julgelt lisainfot Goldwelli toodete kohta.
Koos saate alati parima tulemuse ning ühtlasi võid olla kindel, et sinu juustel on kasutatud kvaliteetseid ning professionaalseid tooteid.

   

 Goldwelli UV-kaitsega tooted
Päikeselisel perioodil tasuks kriitiliselt üle vaadata tooted, mida kasutatakse oma juustel.
Päikesekiirgus, UV-kiirgus on juustele sama kahjulik, kui nahale.

UVA kiirgus tungib sügavale juuksekarva ning muudab selle elastsena hoidva keratiini jäigaks ja juuksed hakkavad murduma. UVA kiirgus kahjustab ka värvipigmente, mis toodavad loomulikku juuksevärvi, keemilise värvipigmendi väljapleegitamisest rääkimata.
UVA kiire põletus tekitab tõsiseid kahjustusi juukse kutiikulikihile.
Kutiikulikiht on soomusetaoline pealiskiht. Kui need osad, mis kokku moodustavad soomuselise osa, saavad kahjustada, siis ei ole nad enam ühtlaselt siledad ja lamedad, vaid on moondunud kujuga, harali, kuivad ning elutud.

UVA kiirgus võib samuti kahjustada kaitsmata peanahka. Seetõttu on tähtis, et nendest toodetest, mida kasutad suvisel perioodil, saaksid kätte optimaalse UV-kiirguse kaitse.

Siin on loetelu kõikidest Goldwelli toodetest lihtsamaks valiku tegemiseks suvisel perioodil:

HOOLDUSTOOTED:

COLOR GLOW IQ hooldussari värvitud juustele juuksevärvi kaitsmiseks, kergeks tooni värskendamiseks ja intensiivseks hoolduseks.
Iseenesest mõistetavalt sisaldavad värvitud juuste sarjad enamasti ka intensiivset UV-kiirguse kaitset, kuna UV kiirgus on esimene tegur, mis kahjustab ning tuhmistab nii keemilise kui ka loomuliku juuksevärvi pigmenti.

Tooted saadaval:
• blondidele juustele
• triibutatud juustele
• värvitud juustele

Loe Color Glow IQ toodetest lähemalt.DUALSENSES hooldussarja Color ja Color Extra tooterühma kõik tooted sisaldavad UV-kiirguse kaitset.
Antioksüdantne granaatõun kaitseb päikesekiirguse toimel tekkinud kahjulike vabade radikaalide eest. Lisatud on ka kergeid läikeõlisid, mis ei tee juukseid raskeks ega rasvaseks, küll aga annavad juuksevärvile kaitset ja tervet läiget.

Tutvu Color ja Color Extra Rich toodetega lähemalt.DUALSENSES SUN nelja päikesetootega tagab juustele täieliku kaitse kõikide kahjustavate tegurite eest suvisel perioodil.
Spetsiaalsed tooted enne päikese kätte minekut ja peale päikest juuste pehmendamiseks ja niisutamiseks. Kõikides toodetes UV-kaitse.

Tutvu Dualsenses Sun toodetega lähemalt.
INNER EFFECT süvahooldava SPA sarja tooted.
Inner Effect sari on loodud spetsiaalselt värvitud juuste süvahoolduseks ning raviks.
Nanotehnoloogia tagab aineosakeste sügavale juuksesse tungimise, mis teebki sarjast eksklusiivse ja tõhusa ravisarja.
Hea uudis on see, et sarja tooted ei kuluta ega tuhmista juuksevärvi.
Kõikides INNER EFFECT toodetes on kasutatud UV-kiirguse kaitset ning tänu nanotehnoloogiale ei jää see vaid juuksepinnale vaid tungib ka juukse sisemusse.

LOE Inner Effect toodetest lähemalt.VIIMISTLUSTOOTED

STYLING BRILLIANCE viimistlustooted spetsiaalselt värvitud juustele.
Juuksevärv vajab eelkõige kaitset UV-kiirguse eest.
Kõik Brilliance tooted UV-kaitset. Lisaks antakse Brilliance toodetega palju lisaläiget juustele, et juuksevärv säraks igas soengus.

Loe Brilliance toodetest lähemalt.INNER EFFECT süvahooldava sarja viimistlustooted.
Lõpuks on olemas juukselakk, mis samal ajal ka hooldab. Inner Effect on kõik, mida värvitud juus vajab - nanotehnoloogiaga süvahooldav koostis koos optimaalseima kaitsega väliskeskkonna kahjulike tegurite eest.
Inner Effect kõik viimistlustooted sisaldavad UV-kiirguse kaitset.

Loe Inner Effect toodetest lähemalt. Suvised komplektid - parim on kindel valik!
Parimad tooted on nüüd saadaval kaunis pakendis: dualsenses hooldussarja ¨ampoonid ja palsamid suvise komplektina. Tee rõõmu endale või kingi kaunis kinkekomplekt sõbrale.

Kinkepakki kuuluvad ¨ampoonid ja palsamid
• värvitud juustele – Color
• õhukestele juustele volüümi andmiseks - Ultra Volume
• niisutavad tooted kuivadele ja jäikadele juustele - Rich Repair

Loe auhinnatud dualsenses sarja kohta lisaks.

Komplektid on saadaval parimates Goldwelli salongides ning Tallinna ja Tartu Kaubamaja Selektiivse kosmeetika osakonnas.

 DualSenses korjab auhindu

DualSenses on naabermaal Soomes parim salongi hooldussari 2008!

Teknokemian Yhdistys (TY) valis 22.jaanuaril Helsingis toimunud kosmeetikagaalal 2008 aasta parimad kosmeetikatooted.
Eelmise aasta kevadel turule tulnud Goldwell hooldussari DualSenses valiti 2008 aasta parimaks professionaalseks salongi hooldussarjaks.
Professionaalne zürii pidas valikut tehes silmas inovatiivsust ja tänapäeva klientide teadlikkusele ning nõudlikkusele vastavust.

Zürii kokkuvõte DualSenses sarjast oli järgmine:


• terviklik ja kompaktne sari
• kõrgekvaliteediline
• kasutusmugav
• lihtne ja selge valik
• meeldiv lõhn ja kvaliteetne koostis
• õnnestunud pakend
DualSenses 60sec maskid hääletati Inglismaa tarbijate poolt Aasta Tooteks.

Kolm 60sekundi maski auhinnati Product Of The Year tiitliga laiaulatusliku kliendiuuringu põhjal, mille viis läbi Inglismaa suurim sõltumatu turu-uurija TNS.

Tarbijad tõid välja DualSenses maskide nähtava, tuntava ja kohese niisutava toime. Eriti meeldis kõigile, et viimase saavutavad maskid juba 1 minutiga.
Innovatiivsus kasutusmugavuses, kvaliteedile kompromisse tegemata! (Goldwell innovaatiline Microfluid Technology).

ONE-MINUTE WONDER SOLUTION FOR HAIR.

LISAKS ON DUALSENSES SARI ÜKS EESTLASTE LEMMIKUID www.goldwell.ee „Lemmiktoote“ küsitlustulemuste põhjal.


 DualSenses sarjas nüüd ka PÄIKESETOOTED.
DUALSENSES SUN


DualSenses Sun tooted pakuvad kaitset ning intensiivsemat hooldust päikeselisel hooajal.
Juuksed elavad suveperioodi üle ilma kahjustusteta ning on terved, pehmed ja siledad.

Passioni puuviljaõli annab koos tõhusa UV-kaitsega juustele ühtlase ja kohese kaitse päikesekiirguse, tuule, soolase ning kloorise vee eest. Juuksed jäävad mõnusalt siledaks ja pehmeks.

Kasuta DualSenses päikesetooteid enne päikese kätte minekut kui ka peale päikest juuste hooldamiseks, niisutamiseks ja taastamiseks.

Vaata tooteid

 Uus SilkLift – blondide revolutsioon!
Kui teemaks on blondeerimine, on ka kõige professionaalsem juuksur seisnud silmitsi probleemiga, kuidas saada juuksed maksimaalselt heledaks,samal ajal neid blondeerimise protsessi kahjustava mõju eest maksimaalselt kaitsta.

Goldwell, kes on rahvusvaheline professionaalse juuksekosmeetika innovaator, on loonud uue kõrge blondeerimisvõimega aine – SILKLIFT.

SilkLift viib terve blondeerimise kontseptsiooni hoopis teisele tasemele ja Goldwell esitleb uhkusega blondeerimisainet, mis on juustele säästev blondeerimise ajal – tehes siiski juuksed kirkalt heledamaks kuni 7 astet.

SilkLift blondeerimisainega saavutatakse senini kõigest blondide unistuseks jäänud ja ainult reklaamidest nähtud tulemus: kirkad, maksimaalselt blondid, läikivad ja terved juuksed. Sa ei pea enam leppima blondi juuksevärviga, mis samas on kuiv ja takkus.

Nüüdsest võid nõuda blondeerimist ja maksimaalset hooldust alati koos.

Loe SilkLift´ist lisaks.

MILLEGA VÕIN HOOLDADA BLONDE JUUKSEID?

 3. märtsil toimus klubis BonBon Goldwelli aasta kõige tähtsam sündmus: TrendZoom.
Üritus oli eelkõige juuksuritele, juuksestilistidele ja koloristidele.

Lavale toodi Goldwelli 2009 aasta trendidkollektsioon. Goldwelli koolitajad Ketlin Kaljuste, Olga Gross ja Helen Heinroos sooritasid koha peal ka demonstratsioontöid. Koostööd rõivabränd MANGOga ning Make-Up artist Lana Valloga sündis kaunis tervik igal modellil pealaest jalatallani.

TrendZoom on üritus, kus Goldwell esitleb uhkusega täiesti omasid, Goldwelli Master Team´i poolt välja töötatud stiile. Trendide edasi andmine on suur, vastutusrikas ja tähtis osa Goldwellist, mida Goldwell soovib pakkuda oma kõige tähtsamale koostööpartnerile – juuksurile.
Üritusest võtsid osa üle ootuste palju inimesi, aitäh kõigile kaasa elajatele!

Meeleolu hoidsid üleval ning hoogu lavale lisasid breigi tantsupoisid, kes kutsusid end "Tantsuansambel VANAD TUTTAVAD"

2009 aasta Goldwelli trendikollektsiooni kutsutakse Futuristlikuks Kollektsiooniks. See sisaldab kahte täiesti erinevat trendimaailma.

Virtualist – inspireeritud internetist, virtuaalse ja reaalse maailma ühendamine. Virtuaalse maailma hoomamatus ühendatuna keskaegsete soomusrüüde, relvade, kiivrite karmide piirjoontega.

Ecopolitan – mõnus segu keskkonnateadlikkusest ja kosmopoliitsest elustiilist. Armas värviline maailma, midagi hingele. Palju kauneid värve loodusest – kõik, mis jääb päikesetõusu ja –loojangu vahele.

Vaata Goldwelli 2009 aasta trendikollektsiooni siit.Vaata lisapilte ja loe arvamust üritusest portaalist www.femme.ee

Vaata ka ürituse kajastamist Kanal2 saatest "HOOAEG" laupäeval 7. Märtsil kell 11.45


 Kas kannad välja julge ja ekstravagantse kollase juuksetooni?
ELUMEN kirkasse värvimaailma on lisandunud uus kollane juuksetoon.
Elumen värvidega on võimalik saavutada kirkaid ja crazy`sid juuksetoone. Tänu Elumen tehnoloogiale kirgas värv ka püsib juustes. Elumen on eriti juuksesõbralik ja tulemuseks on ekstravagantsed ja läikivad tooniefektid. Piiramatu valik toonivarjatsioone!

ELUMEN Juuksevärvi eelised:
 • Kõige juukseid säästvam värvitoode turul saadaolevatest värvidest.
 • Soovi korral võimalik saavutada väga intensiivseid toone.
 • Tänu füüsikalisele toimemehhanismile intensiivne värv ka püsib.
 • Parandab juuksestruktuuri, mis annab ELUMEN`ile omase tugeva läike


LOE ELUMEN värvist veel.

 Goldwell Triflective Naturals hallikatmise toonidega on vanus 40+ uus 20+ !
Kui sa oled tavalisest nõudlikum nii oma välimuse kui ka salongiteenuse tulemuse suhtes, siis sobib sinule halli katmiseks ja uue kauni, kuid loomuliku tooni saamiseks Goldwell`i Triflective Naturals kompaktne halli katmise teenus.
See on kiire, mugav teenus, loomuliku, väljapeetud ning noorusliku tulemusega ja ka hall on kaetud 100%.

VAATA LISAKS

 Helen Heinroos - tegija juuksur ka rahvusvahelises mastaabis
Lõppenud aasta oktoobris toimus Hispaanias GOLDWELL Color Challenge rahvusvahelise juuksevärvivõistluse finaal. Lõppvõistlusel oli esindatud üle 70 riigi. Kohal käisid ka tublid Eesti esindajad: Helen Heinroos ja Olga Gross.

Goldwelli iga-aastane võistlus juuksuritele päädib alati pingelise ja põneva lõppvõistlusega ühes Euroopa kaunimatest linnadest. Seekord nauditi Hispaania sooja kliimat ranna-äärses provintsilinnakeses Valencia.

Võistlus on olnud läbi aastate avatud kõikidele juuksuritele. Ainus eeldus on mõistagi Goldwell juuksevärvide oskuslik kasutamine.

Terve ürituse moto läbi aastate on olnud Goldwellile väga omane: ZOOM ON COLOR. Iseenesest mõistetavalt tuli anda korralik lihv tervele modelli välimusele: rõivad, make-up, aksessuaarid, kuid õiglaseid punkte jagati siiski ainult oskusliku Goldwell juuksevärvi kasutamise eest.

Welcoming Party`l toodi pikal-pikal punasel vaibal kõikide maade võistlustööd ka ülejäänutele lähedalt uudistamiseks. See tekitas paraja inimummiku 70 pealise modellirea ette. Ummik oli eriti märkimisväärne ühe võistlustöö ees: see oli Eesti töö, Helen Heinroosi kiiskav ja silmatorkav värvitöö.

Kui oleks valitud publiku lemmik, oleks vaieldamatuks favoriidiks olnud Helen Heinroosi „ROCMANTICA“ trendi tõlgendav töö. See soojendas kõikide eestlaste südant ja lisas ootusärevust.

Eesti võistlejatel polnud kerge silma paista ülejäänud riikide parimate seast, keda oli kokku tulnud üle maailma igalt kontinendilt 70. Töö puhtus, originaalsus, tehnilised oskused, trendi sobituvus ning üldine töö esteetilisus ja terviklikkus olid märksõnad kohtunike jutus.
Peale võistlustööde sooritamise demonstratsiooni jäi mõni tund aega valmistada ennast ette õhtuseks Gaalaks. Osalejate ootusärevust praeti terve Gaalaõhtu elegantselt ja glamuurselt ning lõpuks tehti teatavaks rahvusvahelise ¸ürii kokkuvõte tulemustest: Esimesed kohad läksid vastavalt kategooriatele Singapuri, Saksamaale ja Taiwani.

Pingelisse ja õiglasesse järjestusse pandi ka ülejäänud võistlejad. Sellest lähtuvalt esinesime väga tublilt: Helen Heinroos jäi 6. kohale ning Olga Gross 20. kohale. Tubli töö!

Mis edasi?
Las Vegas! Here we come! 2009 aasta oktoober viib Goldwell Color Challenge finalistid teisele poole maakera Las Vegasesse! Seiklus jätkub.

 Helen ja tema modell Helen auhinda vastu võtmas Heleni töö


Uudised
Otsime juuksemodelle
Loe lähemalt...

Color Zoom 2019 Remix
Loe lähemalt...

Color Zoom 2018 Challenge seminarisari
Loe lähemalt...

Osale taas ülemaailmsel juuksurite võistlusel!
Loe lähemalt...

Elemental Collection
Loe lähemalt...

Otsime taas juuksemodelle!
Loe lähemalt...


Tooteuudised
Uued põnevad kohevustooted Stylesign viimistlussarjas
Loe lähemalt...

UUED PASTELL TOONID COLORANCE VÄRVIVALIKUS
Loe lähemalt...


UUDISTE ARHIIV

GOLDWELLI MISSIOON
GOLDWELL 2009 | ALL RIGHTS RESERVED